12 грудня 2018 • № 49 (1533)

Турнір пам’яті Бичкова: грати до останнього

На базі ДЮСШ «Олімпійські надії» в Климівці відбувся традиційний дитячо-юнацький турнір з міні-футболу пам’яті ветерана футболу Віктора Бичкова. У змаганнях узяли участь десятирічні хлопці з шести команд: полтавських ДЮСШ «Ворскла» та ДЮСШ «Молодь», ДЮСШ «Гірник-Спорт» із Горішніх Плавнів, миргородської ДЮСШ, кобеляцького «Лідера» та команди Полтавського району.

Вітаючи учасників змагань, заступник голови Федерації футболу Полтавської області Олександр Дігтяр зазначив: «Таких пам’ятних турнірів федерація протягом року проводить чотири, у них задіяні діти різних вікових груп. Наше завдання – приділити максимальну увагу дитячо-юнацькому футболу, показати спадкоємність поколінь. Тому невипадково на цьому заході присутні ветерани полтавського футболу. Якщо сьогодні ми не будемо вкладати в дітей, то завтра в нас не буде результатів і на міжнародній арені».

У фінальному поєдинку зустрілися команди ДЮСШ «Ворскла» та Миргорода. Після першого тайму жодна з них не змогла вразити ворота суперника. А після перерви полтавці, які володіли перевагою, відкрили рахунок. Миргородці не здалися, а поступово перевели гру на половину поля суперника. Зрештою хтось із ворсклян зрізав м’яч у власні ворота. Отже, основ-ний час закінчився внічию – 1:1. Тож долю матчу вирішували в серії пенальті, які влучніше пробили юні футболісти з Миргорода.
Володимир Сулименко, 03.08.2016, 16:341152