25 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

Громадяни Німеччини високо оцінили професіоналізм полтавських медиків

На адресу редакції газети «Полтавський вісник» надійшов лист вдячності персоналу дитячої міської клінічної лікарні. Такі листи отримувати приємно, адже частіше звідусіль лунають нарікання та скарги. Історія вдячних пацієнтів примітна тим, що вони виявились іноземцями, які мають змогу порівняти рівень сервісу медичних закладів у Європі та Україні.

Щороку родина Трирог-Тойчбайн (громадяни Німеччини) приїздять улітку на відпочинок до Полтавщини. І так склалося, що від літа до літа пересвідчуються у професіоналізмі, доброзичливості полтавських лікарів. Так, торік у Світлани Трирог виникли проблеми, пов’язані з хворобою серця, тож лікарі обласної кардіологічної лікарні надали їй кваліфіковану допомогу, запобігли розвитку хвороби.

Цього ж літа неприємність спіткала 14-річного Тіма Тойчбайна, у якого саме полтавські лікарі своєчасно діагностували цукровий діабет.

Родина поділилася своїми враженнями від перебування дитини в полтавській дитячій міській лікарні:
«Не вистачить слів, аби передати всю глибину подяки полтавським медикам. Вразило те, настілки оперативно і професійно відреагували лікарі реанімації та надали своєчасно допомогу. Варто відзначити високий рівень фахової підготовки ендокринолога Олени Петренко, сестринського персоналу ендокринологічного відділення на чолі з Оленою Єремій.

Висловлюємо подяку від нашої родини та інших батьків маленьких пацієнтів дитячої лікарні кожному, хто своєю щоденною клопіткою працею створює атмосферу доброзичливості.

Викликає подив і захоплення робота молодшого медичного персоналу, який в умовах жалюгідного фінансування медичних закладів та мізерної заробітної платні не втратив людяності, чуйності. Ендокринологічне відділення – це взірець чистоти та порядку».

Нині Тім уже під наглядом німецьких лікарів, які відзначили високий рівень професіоналізму своїх полтавських колег.

Родина Трирог-Тойчбайн зичить медикам Полтави миру, добра, здоров’я та щирої людської пошани і вдячності за збережені життя.
Іван Мольченко, 03.08.2016, 17:00603
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень