Нічия за невиразної гри

«Ворскла» (Полтава) – «Карпати» (Львів) – 1:1.
Голи: Грисьо, 25 – Коломоєць, 77

«Ворскла»: Непогодов – Сапай, Пилявський, Дитятьєв, Пердута – Чеснаков (к), А. Ткачук (Скляр, 58) – Хльобас (Зарічнюк, 46), Кобахідзе, Бартулович (Ребенок, 46) – Коломоєць

Попри щільний ігровий графік, наставник «Ворскли» Василь Сачко до ротації складу фактично не вдався. У порівнянні з матчем-відповіддю третьої кваліфікації Ліги Європи проти хорватської «Локомотіви» змін у складі було лише дві: у ворота вийшов Непогодов, у захист Пилявський.

«Ворскла» хоча й грала першим номером, але діяла простакувато. Усі атакувальні аргументи господарів зводилися до прямолінійних флангових навісів, до яких оборона суперника явно була готова.

Натомість гості проводили гострі контратаки і зрештою після довгої передачі з власної половини на правому краї Пилявський програв силову боротьбу. Лещук промчав краєм і, наче рукою, поклав м’яч на голову Грисьові – 0:1.

По перерві Сачко провів дві заміни, але вони характеру гри не змінили. Львів’яни повністю контролювали хід гри, Лещук із Грисьом своєю невтомністю тримали оборону суперника в постійній напрузі. До того як зрівняти рахунок, полтавці створили біля воріт львів’ян один небезпечний момент: із 17 метрів поруч зі стійкою пробив Чеснаков. Укидання з аута полтавці чекали в межах карної зони суперника. Завершилося все ударом Ребенка і рикошетом від когось із карпатівських оборонців на Коломойця. Той добре зорієнтувався біля воріт Підківки, а арбітри проґавили двометровий офсайд у форварда ворсклян і гол зарахували – 1:1.

Для гостей цей м’яч був холодним душем, і зібратися на кінцівку вони, по суті, вже не змогли. Більше того, у заключних десять хвилин львів’яни цілком могли й програти. Спершу Кобахідзе ударом зі штрафного влучив у поперечину, а Скляр не зумів зіграти на добиванні. Перед самим же фінальним свистком Коломоєць не зумів пробити з льоту, отримавши гарний пас від Пердути зліва. У підсумку маємо нічию 1:1 за невиразної гри «Ворскли».