18 червня 2019 • № 24 (1560)
Rss  

Полтаву відвідав Надзвичайний та Повноважний Посол Японії в Україні

18 серпня керівництво міста мало за честь зустрітись із Надзвичайним та Повноважним Послом Японії в Україні Сумі Шігекі.

Сучасний розвиток міста в усіх його галузях важко уявити без інтенсивного міжнародного співробітництва. Розвиток двосторонніх та багатосторонніх міжнародних зв'язків є одним із пріоритетних завдань міської влади. Про Полтаву розповіли гостю секретар міської ради Оксана Деркач та заступники міського голови.

Зокрема, Сумі Шігекі був зацікавлений увагою міської влади до людей з обмеженими фізичними можливостями. Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Ольга Борисенко розповіла Послу, що Полтава – одне з небагатьох міст України, де діє унікальна Програма соціального забезпечення та соціального захисту населення «Турбота», яка створена з метою надання мешканцям міста додаткових гарантій та заходів підтримки. Зокрема, у рамках цієї Програми, серед інших завдань, надається матеріальна допомога інвалідам війни-учасникам антитерористичної операції, організовується безкоштовне харчування інвалідів, підтримуються діти з особливими потребами тощо.

Уже багато зроблено, проте чимало й попереду. Перспективи розвитку на найближче майбутнє – забезпечення зручності міста з точки зору доступності. На цьому наголосив заступник міського голови, очільник комітету забезпечення доступності Віталій Нікіпелов:

– На жаль, сьогодні, Полтава далека від ідеалу комфортного міста, доступного для усіх. Ми прагнемо до європейських стандартів і тому маємо зробити усе можливе, аби люди з обмеженими фізичними можливостями почували себе комфортно, мали змогу, найперше, вийти зі свого помешкання. У будинках, збудованих ще за радянських часів, просто не передбачена можливість встановлення тих же самих пандусів. Це ж, насправді, надвеликий недолік. Міська влада всіляко турбується про потреби людей з інвалідністю. Зокрема, уже визначені пріоритетні напрями забезпечення доступу до об'єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури, житлових будинків, об'єктів адміністративного та соціального призначення.

Зацікавив Надзвичайного та Повноважного Посла Японії в Україні Сумі Шігекі й розвиток велосипедної інфраструктури.
– Нехай маленькими, але впевненими кроками ми йдемо вперед. У нашому ж місті на сьогоднішній день, на жаль, ще недостатньо комфортні умови для пересування велосипедами. Утім, над цим питанням працюють і велоактивісти, і міська влада, – розповіла секретар міської ради Оксана Деркач. – Із метою створення умов для розвитку велоінфраструктури міста, формування сталої транспортної системи та доступного, комфортного й безпечного міського простору, популяризації активного способу життя, було затверджено «Концепцію розвитку велоінфраструктури м. Полтави». Відтак, робоча група з розвитку велоінфраструктури розпочала розробку Програми розвитку цієї ініціативи.

Підсумовуючи зустріч, керівництво міста подякувало панові Шігекі за підтримку, честь приймати в Полтаві шановного Посла та висловило щирі сподівання на подальшу співпрацю, встановлення дружніх взаємин, обмін досвідом.
за матеріалами прес-служби Полтавської міської ради, 26.08.2016, 13:58590
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
<травень