10 грудня 2018 • № 49 (1533)
Rss  

На стадіоні «Динамо» звели трибуни і кладуть штучне покриття

На Полтавському стадіоні «Динамо» повним ходом триває реконструкція.

Депутат Полтавської обласної ради Олександр Удовіченко та депутат Полтавської міської ради Олександр Кудацький спостерігають за ходом робіт.
Робочі в яскравій формі на головному футбольному полі почали вкладати перші рулони штучного покриття з особливою системою дренажу, завершуються роботи по зведенню металевих трибун. Президент Полтавської обласної федерації футболу, депутат Полтавської міської ради Олександр Кудацький, оглянувши хід робіт, залишився задоволений їх якістю і темпами. Просить ремонтників на кілька хвилин призупинити роботу техніки, щоб поспілкуватися із журналістами.

Паралельно з укладенням штучного покриття монтують нові трибуни.
– Минуло три місяці, як розпочалися роботи на об’єкті, і до початку вересня ми плануємо облаштувати поле й трибуни, – розповів Олександр Миколайович. – Ведемо реконструкцію завдяки програмі «Хет-трик», яка передбачає фінансування з кількох джерел. Шість мільйонів гривень виділила Федерація футболу України по траншу УЄФА, один мільйон – обласна державна адміністрація, стільки ж – Полтавська міська рада, два мільйони – завод медичного скла, п’ятсот тисяч – Федерація футболу області, двісті тисяч – спонсорська допомога. Хочемо, щоб усі об’єкти на стадіоні мали ошатний вигляд. Так поруч із дитячим садком протягом сімдесяти років був останній у центрі міста туалет із вигрібною ямою. Його знесли, натомість зробили сучасний із каналізацією. Ремонтом високого паркану по сусідству з обласним управлінням СБУ займатиметься команда партії «Рідне місто» на чолі з Олександром Удовіченком. Нагадаю, що попереднє футбольне поле мало невеликі розміри 90 на 60 метрів, ця ж галявина – 105 на 68 метрів. Це відповідає всім стандартам проведення міжнародних змагань серед юніорів та молоді. Для Полтави такий стадіон дуже необхідний, щоправда довелося пожертвувати біговими доріжками. Паралельно з основним полем робиться і модернізується малий майданчик розміром 42 на 22 метри.

– Такий об'єкт – це перспектива занять спортом і серйозний вклад у розвиток міської інфраструктури, – каже Олександр Удовіченко, депутат Полтавської обласної ради. – На реконструкцію стадіон чекав давно, і це серйозний крок уперед. Тепер більше людей зможуть займатися ігровими видами спорту навіть у вечірній та нічний час, бо тепер буде освітлення. Це новий подих стадіону в центрі міста.

Із нетерпінням очікуємо на урочисте відкриття стадіону «Динамо», цілком можливо, воно може відбутися на День фізичної культури і спорту (10 вересня).
Володимир Сулименко, 26.08.2016, 14:15692
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
<листопад