10 грудня 2018 • № 49 (1533)

Безбарвна нульова нічия

«Ворскла» (Полтава) – «Сталь» (Кам'янське) – 0:0
«Ворскла»: Непогодов - Пердута, Дитятьєв, Чеснаков, Ребенок - Скляр (Д.Кравченко 86), Зарічнюк (Бартуловіч 46), Хльобас, Ткачук, Кобахідзе - Коломоєць (Загорулько 78)

Уже зі стартових хвилин гості могли відкрити рахунок, але Васін пробив вкрай неточно. «Ворскла» відповіла двома моментами Хльобаса. Спочатку Дмитро спіймав воротаря на помилці, але пробив мимо, а потім ударом зі штрафного вцілив, та Паньків не без проблем відбив м'яча. Надалі гра заспокоїлася. У діях обох команд простежувався величезний брак. На 45-й хвилині відбувся момент, який міг вивести «Сталь» уперед. Після навісу зі штрафного на дальню стійку воріт «Ворскли», Стаменковіч вискочив зі скупчення футболістів і пробив головою – не вистачило лічених сантиметрів.

У другому таймі гра особливо не змінилася. Щоправда, «Сталь» забила, але арбітри просигналізували про офсайд. Кам'янці володіли перевагою, але воротам загрожували рідко. По нагоді втратили Васін та Каленчук. А на 72-й хвилині вже Паньків продемонстрував свою майстерність після небезпечного удару Бартуловича. У підсумку безбарвна нульова нічия, яка підняла «Ворсклу» на одну сходинку вище в турнірній таблиці.

Результати інших матчів 5 туру Прем'єр-ліги України 2016/17: «Олімпік» – ФК «Олександрія» – 0:2, «Динамо» – «Волинь» – 2:1, «Шахтар» – «Дніпро» – 4:0, «Зоря» – «Карпати» – 2:1, «Зірка» – «Чорноморець» – 0:1.
Володимир Сулименко, 26.08.2016, 14:481157