18 червня 2019 • № 24 (1560)
Rss  

У Полтаві відбулося традиційне «Свято першокласника»

У переддень нового навчального року в Палаці дозвілля «Листопад», протягом трьох днів тривало традиційне «Свято першокласника».

Понад 3200 дітей уперше сядуть цієї осені за парти і відкриють для себе нові, незвідані дороги шкільного життя. До джерел науки, у країну знань юне покоління поведуть 113 педагогів початкової школи. Серед них як досвідчені педагоги, так і молоді спеціалісти. Саме вони відкриють для малечі нову шкільну епоху, спрямують їхню невичерпну енергію, виховуватимуть справжніх патріотів.

Під час свята, у казковий світ провели майбутніх школярів найулюбленіші герої: Маша та Ведмідь, Дюймовочка та її лісові друзі. Ведучі свята – вихованці арт-студії «Браво» Палацу дитячої та юнацької творчості – підготували для малят веселі ігри та конкурси. Чудовий настрій і першачкам, і батькам, і вчителям подарували виступи кращих дитячих колективів міста.

Традиційно свої слова звертав до присутніх у залі батьків, вчителів та, звісно ж, малюків міський голова Олександр Мамай:
– Передусім я звертаюся до вас, шановні педагоги! Цьогоріч ви поведете стежиною знань наших дітей. Упевнений, ваша досвідченість, високий професіоналізм, мудрість та любов до справи допоможуть закласти в малечу основи знань: ці дітлахи в майбутньому неодмінно прославлять наше місто. У ваших руках – найдорожче, найпрекрасніше, що є на цьому світі. Бережіть наших дітей! Я чудово розумію, наскільки важка праця вчителя…Обіцяю вам, шановні педагоги, що буду підтримувати вас і надалі, скільки вистачить сил! Ну і як же не звернутись до нашої малечі! Дорогі діти, із 1 вересня перед вами відкриється новий шлях. Будьте слухняними, поважайте вчителів та батьків, намагайтеся щодня дізнатись щонайбільше, ухопити нове. Та найголовніше: я щиро зичу вам знайти у школі справжніх друзів. І нехай ваша дружба буде міцною і на все життя! У добру путь, любі діти!

По завершенні свята усі малюки отримали від міської влади набори канцелярського приладдя та м'які іграшки, а також зробили фото на згадку про один із особливих днів у їхньому житті.
Напередодні нового навчального року в Палаці дозвілля «Листопад» протягом трьох днів тривало традиційне «Свято першокласника».
за матеріалами прес-служби Полтавської міської ради, 01.09.2016, 15:51888
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
<травень