20 серпня 2019 • № 33 (1569)
Rss  

Відбулася посвята у студенти першокурсників полтавських вищих навчальних закладів

Останній день літа 2016 року став знаковим для тих, хто збирається переступити пороги вищих навчальних закладів. Адже саме цього дня у вишах міста відбулася урочиста церемонія посвяти у студенти першокурсників. Полтавський технічний університет ім. Юрія Кондратюка, Полтавський національний педагогічний університет ім. В. Г. Короленка та Полтавський університет економіки і торгівлі цього дня відкрили свої двері та прийняли у велику студентську родину тих, хто ще вчора був школярем.

В урочистій атмосфері викладачів та студентів цих навчальних закладів привітав особисто міський голова Олександр Мамай. Ось що серед іншого він говорив у своїй вітальній промові:
– Дорогі першокурсники! Ви залишили шкільне подвір'я та вийшли у широкий світ. Перед вами було відкрито безліч стежок, і ви з-поміж інших обрали ту, по якій будете прямувати протягом свого життя. Попереду на вас чекають злети та падіння, успіхи та розчарування. Та знайте, поряд із вами завжди будуть ті, на кого ви можете покластися у будь-який момент, – ваші батьки та наставники. Я бажаю вам успіхів, жаги до знань. Учіться, адже саме від вас залежить майбутнє нашої країни! У добру путь!

Також завтрашні студенти приймали вітання і від представників обласної влади. А ректори ВНЗ звернулися до своїх студентів із гарними побажаннями та настановами. Ті, хто розпочинає своє студентське життя, склали урочисту присягу студента.

Оксана Задорожна

* Під час посвяти у студенти першокурсників Полтавського національного педагогічного університету ім. В. Г. Короленка міський голова Олександр Мамай вручив сертифікат на придбання спеціальної комп’ютерної техніки для студента вишу Дмитра Асонова, який має проблеми із зором.

Незадовго до цієї події до міського голови звернувся батько хлопчика з проханням допомогти, адже через поганий зір Дмитро не мав змоги повноцінно навчатися. Міський голова відгукнувся на це прохання.

Тож, відтепер студент педагогічного університету має змогу без перешкод продовжувати своє навчання.
Іван Мольченко, 01.09.2016, 16:012778
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень