26 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

Головного будівельника Полтави нагородили орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня

До 25-ї річниці Незалежності України Олексія Ландаря, генерального директора ТзДВ «Полтавтрансбуд», нагородили орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня.

Голова Полтавської ОДА Валерій Головко вручає Олексію Ландарю орден.
Відповідний указ підписав Президент України Петро Порошенко: нагороду відомому в Полтаві будівельникові вручили «за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм». Її Олексій Михайлович додав до вже чималого списку почесних відзнак, серед яких звання заслуженого будівельника України, орденами «Знак пошани», Трудового Червоного Прапора, Святого Рівноапостольного князя Володимира Великого ІІІ ступеня, Хреста Спасителя, а також звання повного кавалера ордена «За заслуги».

Нинішній рік для Олексія Михайловича знаковий. У квітні він відзначив своє 75-річчя, рівно 40 років тому очолив ТзДВ «Полтавтрансбуд» й успішно ним керує. Колектив вистояв у важкі 90-ті й на початку 2000-х років. І не лише вистояв, а з року в рік примножує свою професійну майстерність і славу. Нині в найбільш знаній будівельній компанії Полтави працює 500 досвідчених спеціалістів, які під керівництвом генерального директора Олексія Ландаря побудували понад 600 000 квадратних метрів якісного житла у будинках європейського зразка. Окрім житлових будинків, «Полтавтрансбуд» зводив у місті такі гарні споруди як Галерея мистецтв, філія Національної юридичної академії ім. Ярослава Мудрого, палац дозвілля «Листопад», підземне містечко «Злато місто», Свято-Успенський собор, храм Віри, Надії Любові та матері їхньої Софії. Побудували й чимало об’єктів соціально-побутового призначення, серед яких соматичний корпус обласної лікарні ім. Скліфосовського, протитуберкульозний диспансер, реконструювали приміщення міського відділу внутрішніх справ.

І житлові будинки, і культові споруди, і культурно-мистецькі заклади, зведені «Полтавтрансбудом», не лише вирізняються красою й прикрашають місто, але й неодноразово удостоювалися нагород професійних архітектурних конкурсів. Останніми роками на підприємстві почали вводити нові технології, зокрема теплоізоляцію фасадів новобудов, завдяки чому витрати на опалення вдається скоротити в рази. Такі будинки вже можна побачити на Бідного, 5, Героїв Сталінграда, Маршала Конєва, Боровиковського та інших вулицях міста.

У колективі «Полтавтрансбуду» знають, що головне кредо їхнього генерального директора Олексія Ландаря звучить так: «Не зупинятися на досягнутому!» І хоча Олексій Михайлович уже має славу головного будівельника Полтави, звання кандидата технічних наук, почесного залізничника і транспортного будівельника, є академіком Академії будівництва України, він абсолютно не думає зупинятися чи хоча б стишити темп свого життя. Продовжує будувати й радувати полтавців затишним житлом і красивими спорудами, що прикрашають Полтаву.

«Полтавтрансбуд» не лише професійна, а й соціально-відповідальна компанія. З початком військових дій на Донбасі, колектив активно й суттєво допомагає в матеріально-технічному забезпеченні Збройних сил України. До речі, ТзДВ «Полтавтрансбуд» — єдине підприємство області, яке погодилося стати генеральним підрядником і працювати під обстрілами в зоні АТО в Артемівському районі на Донеччині на першій лінії оборони на будівництві фортифікаційних споруд, незважаючи на постійну небезпеку й чималі збитки.

Ще в юності Олексій Ландар обрав одну з найбільш мирних професій — будівельника. Й уже багато років примножує на Землі красу, комфорт і затишок для людей. Адже як би не складалося життя, дім в житті кожного – найголовніше. І так приємно, коли побудований він із самого початку професійно і з любов’ю. Так, як налаштовує свій колектив будувати Олексій Ландар.
Сергій Лещенко, 01.09.2016, 16:15855
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень