21 серпня 2019 • № 33 (1569)
Rss  

Кращих підприємців міста нагородили відзнаками

Міський голова Олександр Мамай вручає відзнаку голові ради підприємців Євгенові Диканю.
9 вересня у Художньому музеї (Галереї мистецтв) ім. М. Ярошенка з нагоди Дня підприємця відзначали кращих. У сучасних економічних умовах успішне приватне підприємство – справа не з простих, однак ті, хто розпочинає власний бізнес, стають для міста справжніми рушіями прогресу. Саме представники малого та середнього бізнесу створюють нові проекти, шукають бізнес-партнерів, роблять міський економічний простір привабливим для інвестицій.

У Галереї мистецтв зібралися підприємці з усього міста.
І це не просто слова: сума надходжень до міського бюджету від підприємницької діяльності з початку року становить понад 70 мільйонів гривень, що у півтора раза більше, ніж торік. Нині суб’єктів підприємницької діяльності у Полтаві близько 26 тисяч: 9 тисяч юридичних осіб та понад 17 тисяч фізичних осіб-підприємців.
Привітав присутніх на зустрічі міський голова Полтави Олександр Мамай:

– Саме ви, шановні підприємці, не просто реалізовуєте свою приватну ініціативу, відпрацьовуєте робочі години. Ви є тими людьми, які беруть на себе величезну відповідальність не тільки за власний бізнес, а й за своїх працівників та їхні родини! Зараз непростий час для країни. Проте ви знаходите можливість не просто вистояти, утримати свій бізнес, але й розвивати його і бути підтримкою для міського бюджету. Я дякую вам за сумлінну працю, за вашу креативність, уміння втілювати ідеї в життя. Зичу вам розвитку та процвітання! Працюйте на благо своєї родини, територіальної громади, держави! Успіхів у всіх ваших починаннях, сил, впевненості у завтрашньому дні, ділової енергії, високих звершень. Зі святом!

За багаторічну сумлінну працю у сфері підприємництва, вагомий особистий внесок у збільшення економічного потенціалу держави міський голова нагородив групу директорів підприємств та ряд колективів почесними грамотами, у тому числі й з врученням нагрудних знаків. У свою чергу голова ради підприємців Полтави Євген Дикань вручив подяку й міському голові Олександрові Мамаю за постійну підтримку підприємництва у нашому місті.

Сергій Лещенко, 15.09.2016, 13:15758
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень