21 липня 2019 • № 29 (1565)
Rss  

Відкрито меморіальну дошку Ларисі Безобразовій

Про Ларису Безобразову можна говорити нескінченно довго і багато. Вона кандидат філологічних наук, була членом Полтавської спілки літераторів, художньої ради Полтавського обласного академічного музично-драматичного театру ім.М.В.Гоголя, комісії міськради з перейменування вулиць, комісії з упорядкування творчої спадщини Леоніда Бразова, оргкомітету Премії ім. Леоніда Бразова Полтавської обласної ради, лауреат премії ім.В.Г.Короленка та Леоніда Бразова.

У трудовій книжці Лариси Леонідівни лише два записи: робота у середній школі – п’ять років і в Полтавському педуніверситеті все життя. Улюбленим дітищем Лариси Безобразової став відомий у Полтаві й за її межами Слов’янський клуб, незмінним президентом якого вона була понад 20 років.

Усі знають, якими теплими були стосунки Лариси Леонідівни з її батьком, Леонідом Бразовим. Для неї він був взірцем Людини, до рівня якої слід зростати. Їхня дружба стала вже символічною: навіть в іншому світі їхні душі вже разом. Прикметно, що за заповітом доньки меморіальна дошка на її честь розміщена поруч із дошкою батька.

Ці слова тепер можна сказати і про саму Ларису Леонідівну – достойну доньку свого батька. За своє життя вона зробила чимало добрих справ, про які з вдячністю згадують її колеги, студенти, друзі, знайомі, члени Слов’янського клубу.

Лариса Леонідівна все своє життя присвятила збагаченню скарбниці полтавської духовності! Ця неймовірна жінка була глибоким філософом і водночас дуже тендітною і вразливою людиною. Її вимогливість до себе й ближніх з приводу написання просвітницьких статей стала просто легендарною. Лаконічна, небагатослівна, вона вміла одним поглядом примусити поважати себе, свою працю та ідеї, які пропагувала. Водночас мала абсолютно вишукане почуття гумору, ставилася до однодумців віддано. Саме такі особитості, як Лариса Безобразова, і надають глибини та мудрості нашим метушливим будням.

Світла пам'ять!
Сергій Лещенко, 29.09.2016, 13:49668
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень