22 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

Весело, смачно та креативно відзначили День працівників освіти у Полтавському коледжі харчових технологій НУХТ

У Полтавському коледжі харчових технологій Національного університету харчових технологій налічується близько 700 студентів та понад 120 працівників різного напряму. Незважаючи на технічну спрямованість навчального закладу, студенти тут надзвичайно творчі та активні, а викладачі всіляко підтримують усі починання та креативні ідеї молоді. Діалог між студентом і викладачем у цьому закладі – це не формальне спілкування керівника і підопічного, скоріше усього, це дружня розмова між мудрим наставником і молодим спеціалістом, який прагне у повній мірі перейняти досвід і знання вчителя. Викладачі ж намагаються зробити навчання максимально цікавим для студентів, тож завжди допомагають реалізувати їхні задуми. До Дня працівників освіти студентська рада коледжу вирішила здивувати й порадувати освітян свого закладу, підготувавши для них багато приємних сюрпризів.

В останній день вересня у стінах коледжу запанувала особлива атмосфера родинного тепла, затишку та привітності. Із самого ранку студенти почали вітати працівників закладу з прийдешнім святом.
– Уже о восьмій годині ранку студенти очікували всіх працівників на парадному вході коледжу, щоб квітами та теплими словами привітати нас і створити піднесений святковий настрій, – говорить викладач технічних дисциплін Полтавського коледжу харчових технологій НУХТ Ірина Бобровська. – А потім усіх наших викладачів і співробітників запросили на 11-ту годину до актової зали, де студентська рада підготувала сюрприз із нагоди цього свята.

Цього року студентська рада коледжу від імені всіх студентів навчального закладу вирішила по-особливому привітати своїх викладачів, майстрів виробничого навчання, бібліотекарів, секретарів, бухгалтерів та невтомних працівників адміністративно-господарської частини із Днем працівників освіти. Юні активісти власноруч створили сценарій свята, у якому висловили свої найщиріші побажання та слова вдячності за невтомну працю, терплячість, доброту та справедливість усіх працівників закладу, адже кожен із них бере участь у навчально-виховному процесі. Показали студенти і своє розуміння важкої праці педагога, продемонструвавши гумористичний відеоролик за участю заступника директора з виховної роботи Наталії Гавриленко про неабияку самовіддачу та саможертовність викладачів, які майже весь свій час віддають навчанню та вихованню студентів.

По закінченні святкового концерту присутніх запросили на солодкий фуршет, який став приємною несподіванкою для гостей свята. Усіх працівників студенти частували великим тортом та напоями. Таким чином студенти реалізували свої навички технологів харчування на практиці.
– Сьогодні ми вирішили креативно привітати наших викладачів та взагалі всіх робітників навчального закладу із Днем працівників освіти, – говорить голова студентської ради Полтавського коледжу харчових технологій НУХТ Олег Іваненко. – Цей захід ініціювала студентська рада коледжу. Гадаємо, що такі святкування стануть для нас традиційними. Ми будемо активно працювати над творчим життям нашого закладу й утілювати в реальність нові ідеї.
Вікторія Білокінь, 10.10.2016, 12:55721
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень