18 лютого 2019 • № 7 (1543)
Rss  

Відвідуючи школи на околицях

Міський голова Олександр Мамай побував у загальноосвітній школі №25, що у селищі Крутий Берег. У цьому навчальному закладі вже понад десять років проводять традиційний веселий ярмарок – «Щедрий дар».

– Наша школа особлива, вона дев’ятирічна і хоча маленька, бо навчається 105 дітей, але родинна. Учитель може більше уваги приділяти кожній дитині, і це для нього насолода. Школі нещодавно виповнився 101 рік, тут колись дуже давно була церковно-парафіяльна школа. На шкільному ярмарку ми представили продукцію, яка виросла у нас на власних домашніх городах. Свої вироби виготовили не тільки діти, а й їхні батьки та педагогічний колектив, – розповіла шановним гостям Ольга Фесенко, виконувач обов’язків директора Полтавської ЗОШ №35.

У невеличкій, але затишній залі силами учнів дев’ятого класу для міського голови показали двадцятихвилинний концерт – театралізоване дійство, у якому гості побачили жартівливі сценки з творів українських класиків Івана Нечуя-Левицького та Григорія Квітки-Основ'яненка, виконання гуморески Павла Глазового та запальний грузинський танок. Вразила акторська майстерність школярів, деякі виступи хотілося переглянути ще раз.

– Сьогодні діти підготували гарний захід, і незважаючи на те що у дев’ятому класі навчається дев’ять дітей, вони всі талановиті. Із великим задоволенням подарував поїздку школярам до харківського аквапарку, щоб об’єднувалися не тільки в школі, а й на дозвіллі, – розповів після заходу Олександр Мамай. – Ціле літо ми робили ремонти у школах, готувалися до опалювального сезону, а тепер моє головне бажання – відвідати навчальні заклади і подивитися, як підготувалися до навчального процесу. Насамперед відвідаю найближчими днями невеличкі школи на околицях. Але я хочу, щоб околиць у нашому місті не було, тому ми вже розпочали ремонт дороги у Вакуленцях і Крутому Березі. Хочу своїм прикладом показати, що міська влада не залишить поза увагою жодної школи. Відкрию таємницю: учні п’ятих-восьмих класів полтавських шкіл отримають змогу відвідати аквапарк. Ми вже закупили понад три тисячі квитків.
Володимир Сулименко, 10.10.2016, 13:14491
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29
<січень