Домашня поразка від донецьких

«Ворскла» (Полтава) – «Олімпік» (Донецьк) – 1:2
Голи: Чеснаков, 45 – Гринь, 39, Шестаков, 83

«Ворскла»: Непогодов, Дитятьєв, Кравченко (Хльобас, 46), Голодюк, Чеснаков, Турсунов (Бартулович, 78), Загорулько (Коломоєць, 60), Кобахідзе, Скляр, Пердута, Сімінін.

Через півгодини після початку матчу команди «прокинулися» і почали грати у відкритий атакувальний футбол. На 39 хвилині захисники «Ворскли» далеко відійшли від штрафного майданчика і пропустили закид на Гриня, який перебував в офсайді, але лайнсмен цього не помітив. Нападник донеччан вибіг на побачення з Непогодовим і холоднокровно пробив низом – 0:1. Господарям вдалося відігратися на останній хвилині першого тайму. Після подачі кутового Голодюк головою переправив м'яч далі в штрафний майданчик, і на передачу відгукнувся Чеснаков, який ударом від газону вразив ворота гостей – 1:1.

Після перерви замість Кравченка на поле вийшов Хльобас, і «Ворскла» помчала вперед. Кобахідзе збили в штрафному «Олімпіка», але суддя замість пенальті показав грузинському футболісту жовту картку за симуляцію. Господарі продовжували створювати небезпечні моменти, але пропустили контратаку. Здавалося б, Непогодов перервав гострий простріл, випередивши нападника «Олімпіка», але вибив точно на іншого гравця суперника. М'яч відскочив до Шестакова, який просто вколотив його у сітку воріт «Ворскли» – 1:2.

Результати інших матчів 10 туру Прем'єр-ліги України 2016/17: «Сталь» – «Чорноморець» – 1:2, «Дніпро» – ФК «Олександрія» – 1:4, «Волинь» – «Карпати» – 1:1, «Шахтар» – «Зоря» – 1:0, «Динамо» – «Зірка» – 2:0.