26 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

Із Днем захисника вітали військовиків

13 жовтня, напередодні Дня захисника України, у міському Будинку культури відбулося свято для військовослужбовців, представників громадських організацій, матерів та членів родин загиблих учасників антитерористичної операції на Сході.

За мужність та героїзм, вірну службу на благо своєї землі та свого народу міський голова Полтави Олександр Мамай особисто нагородив тих, хто кожного дня доводить свою відданість Батьківщині, тих, хто сьогодні захищає традиції та боронить кордони України. Також він привітав усіх присутніх зі святом:
– 14 жовтня, у День Покрови Пресвятої Богородиці та День українського козацтва, ми вітаємо всіх тих, хто своєю доблестю, силою та відвагою доводить, що ми справді нащадки славного козацького роду! У цей день ми згадуємо і дякуємо всім воїнам, усім захисникам Батьківщини. Дорогі ветерани, учасники антитерористичної операції, військовослужбовці, усі ті, хто кожного дня боронить спокій жителів країни, полтавців! Цього дня я бажаю вам, дорогі захисники, міцного здоров’я, твердої віри у світле майбутнє, сили рухатися вперед. Щастя, удачі, миру та злагоди у ваших оселях!

До Олександра Мамая звернулися матері учасників АТО, які зникли безвісти. Говорять, тоді, коли в державі вони підтримки не знаходять, бо не належать до жодної пільгової категорії, міський голова не полишив їх у біді.

На запрошених чекав чудовий патріотичний концерт, який підготували для них найкращі полтавські танцювальні колективи, вокалісти та музиканти.

Окрім цього, міський голова розповів про плани щодо підтримки військовиків, які повертаються із зони АТО:
– Нині ми будуємо п’ятиповерховий будинок на 180 квартир, де всі батьки 25 хлопців, які загинули в зоні АТО, отримають по однокімнатній квартирі від міської влади безкоштовно. А також створена міська програма, за якою учасник АТО може стати на чергу, заплатити 50% від собівартості цього житла і теж отримати квартиру.


Проводять у місті й інші заходи на підтримку захисників. У рамках полтавської програми «Турбота» військові та їхні сім'ї отримують грошову допомогу, а рідні загиблих та зниклих безвісти безкоштовно користуються міським транспортом. Допомагає міська влада й батальйонам. Так 16-й, сформований із полтавців 2014 року, який нині перебуває в Авдіївці, отримуватиме постійну допомогу:
– На сесії, яка буде в кінці місяця, ми виділимо перші кошти на утримання цього батальйону, – сказав Олександр Мамай. – На превеликий жаль, є певні бюрократичні процедури. Ми не можемо закупити машини або щось відремонтувати, але приємно те, що можемо виділити кошти.
Сергій Лещенко, 25.10.2016, 16:04512
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень