18 липня 2019 • № 29 (1565)
Rss  

Вони не віддали війні своє щастя

Виставку відкрила Ірина Плюсніна, голова Полтавської обласної організації Товариства Червоного Хреста України.
Експозицію оцінили не тільки полтавці, а й представники інших країн: на фото зі знімками знайомиться представник посольства Японії Коджі Цуцуі.
26 жовтня у Полтавському художньому музеї ім.М.Ярошенка відкрилася фотовиставка «Палітра почуттів». Вона стала своєрідним візуальним звітом про те, як у Полтаві втілюється проект «Підтримка довгострокової соціальної стабільності в Україні», спрямований на допомогу постраждалим від бойових дій.

Вимушено переміщені особи, поранені та демобілізовані військові, а також члени їхніх сімей – прийнято вважати, що цим людям необхідна матеріальна та юридична допомога, урешті-решт житло. Однак за цими, безумовно необхідними, речами, рідко згадують про те, що людям, яким довелося полишити домівки під розриви снарядів або пройти жахи війни на передовій, психологічна та соціальна підтримка потрібна ніяк не менше.

На щастя, у Полтаві вони не лишилися наодинці зі своїми проблемами – Полтавська обласна організація Товариства Червоного Хреста України за підтримки уряду Японії вже не перший місяць реалізує проект «Підтримка довгострокової соціальної стабільності в Україні». За нею поранені військовики отримують медичне обладнання, а ті, кому потрібна психосоціальна підтримка, мають змогу пройти індивідуальні консультації, узяти участь у спільних заходах для родин, майстер-класах, екскурсіях. Серед іншого учасникам програми запропонували влаштувати сімейну фотосесію та розповісти свою історію.

Саме ці матеріали стали основою для нової виставки в Художньому музеї. На стінах виставкової зали ім.Саші Путрі розмістилися кількадесят знімків сімей, які змогли повернути собі щастя, незважаючи на всі біди та проблеми.

На відкритті експозиції виступили представники Посольства Японії, Міжнародної Федерації Червоного Хреста і Червоного Півмісяця, Національного комітету Товариства Червоного Хреста України.
Сергій Лещенко, 27.10.2016, 15:242447
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень