22 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

Андрій Матковський пішов у народ

Днями виповнюється рік, як полтавці обрали новий склад депутатів міської ради. Андрій Матковський разом із депутатами своєї фракції вважають, що рік каденції не пройшов марно, та й люди за цей час побачили численні зміни в місті: ремонтуються дороги, дахи і підвали багатоповерхівок, дитсадків, шкіл, виконується багато інших робіт із благоустрою рідної Полтави.

Упродовж усього місяця Андрій Матковський із депутатами своєї фракції від партії БПП «Солідарність» зустрічаються з громадянами різних куточків нашого міста, аби підбити підсумки своєї депутатської діяльності за минулий рік і накреслити план роботи на наступний, а також з’ясувати коло тих питань, що потребують першочергового вирішення.

– Минув рік після того, як ми стали депутатами. Я обіцяв людям, що через рік до них прийду прозвітуватися про зроблене, дізнатися, що потрібно зробити на наступний рік, – зазначив Андрій Матковський. – На жаль, не можу сказати, що все виконано на 100%. Але як голова найбільшої фракції у міськ-раді можу суттєво впливати на визначення пріоритетів роботи міської влади. Саме завдяки нашій команді у бюджет міста цього року вперше закладено великі кошти на ремонт доріг, тротуарів. Більше ніж у 200 будинках ремонтуються дахи, під’їзди тощо. Прийнято мою програму із заміни вікон у навчальних закладах.

Перша зустріч відбулася в окрузі депутата Юлії Мелкумової, до якого входять населені пункти Вакуленці, Дублянщина та Крутий Берег. Саме у Крутому Березі й пройшла зустріч жителів із депутатами. Протягом року тут відремонтували дороги на вулицях Довгій, Сакко, Набережній, Патріотичній, а найближчим часом відремонтують асфальтне покриття й на вулицях Василя Капніста та Героїв Праці. Одна із головних проблем, яка хвилювала жителів околиць, – відновлення руху пільгового автобуса. За зверненням депутатів фракції Андрія Матковського було запущено додатковий пільговий транспорт за маршрутом, тож нині цю проблему розв’язано.

– За рік роботи в окрузі №39, куди входять Вакуленці, Крутий Берег, Дублянщина та Новобудова, виконаний великий об’єм роботи. Із 1 травня відновлений рух пільгового транспорту за маршрутом «Критий ринок – Вакуленці», якого не було протягом останніх чотирьох років, – говорить депутат Полтавської міської ради. – Узагалі у місті багато проблем, тому не люди мають шукати свого депутата, а депутат має приходити до людей і розв’язувати їхні проблеми на місцях.

– У Крутому Березі нині ремонтують амбулаторію, де до цього був зовсім відсутній санвузол. Установлюють сантехніку та проводять капітальні ремонтні роботи, – говорить депутат Полтавської міської ради Юлія Мелкумова.

За словами депутатів, незабаром буде встановлений світлофор на перехресті вулиць Сакко та Низової біля ЗОШ №22, де раніше, як і по всьому окрузі, оновили пішохідні переходи. А вже наступного року депутати обов’язково обіцяють вирішити питання з відкриттям аптеки.

Після зустрічі з громадянами Андрій Всеволодович склав план роботи на наступний рік. Так, у селищі Крутий Берег планують продовжити ремонти в школах, закупити інвентар у спортзал ЗОШ №35, вирішити питання з освітленням вулиці Шкільної, відновити в повному обсязі роботу Будинку культури, щоб люди мали змогу цікаво та з користю проводити своє дозвілля.

Наступним місцем, куди завітали депутати, стала одна з найвіддаленіших точок Полтави – селище Лісок. Депутати тут нечасті гості, а тим паче через рік після виборів. Але саме депутати міської ради Андрій Матковський та Володимир Корчака звітували перед громадою за виконану роботу. Люди прийшли на зустріч із різних причин: хтось – подякувати за допомогу, хтось – із проблемами, хтось – із пропозиціями. Кожне питання було детально розглянуто й обговорено одразу на місці. Депутати разом із жителями визначили причини та шляхи розв’язання тих чи інших проблем. Також вони разом сформували план дій на наступний рік, адже громада краще знає, які саме завдання першочергові.

– Друзі, я спокійно йду на зустрічі з виборцями, бо багато з поставлених раніше завдань уже виконано, – зауважив Андрій Всеволодович. – Знаю чудово, що таке управління містом і вирішення складних ситуацій, бо робив це особисто щодня. Але життя постійно приносить нам нові проблеми, які потрібно швидко та якісно розв’язувати. Ефективною наша робота може бути тільки тоді, коли ми спільно з вами визначатимемо проблемні питання й оперативно їх вирішуватимемо. Сьогоднішні виклики складніші, ніж будь-коли, але ми мусимо продовжувати працювати у своєму напрямку, незважаючи ні на що.

Жителі селища Лісок на зустрічі з депутатами підняли низку питань, пов’язаних із напругою в електромережі, з інтенсивністю патрулювання нарядами поліції, із прибиранням і вивезенням сміття тощо. Володимир Корчака та Андрій Матковський детально записали кожне зауваження й уже знають, як вирішити більшу частину з них.

Зустріч полтавців із депутатами відбулася й на окрузі мікрорайону Алмазний. Тут у дворі будинку на вулиці 23 Вересня, окрім підбиття підсумків річної роботи, Андрій Матковський представив нового голову Шевченківської районної ради Дмитра Задворкіна.

Після звітування полтавці почали звертатися до Андрія Всеволодовича з особистими питаннями. Так, наприклад, пенсіонерка Олександра Савченко поскаржилася, що в її будинку на вулиці Ціолковського, 59, у підвали постійно стікає дощова вода.

– Як тільки пройде дощ – уся вода стікає до підвалів. Там постійно сиро та мокро. Підвали в аварійному стані, – розповідає Олександра Дмитрівна. – Ми завжди з якимись проблемами телефонуємо до приймальні Андрія Всеволодовича. Написали навіть звернення до нього, щоб допоміг нам заасфальтувати майданчик. Нас запевнили, що наприкінці жовтня на сесії міської ради депутати розглянуть наше звернення та приймуть рішення.

Також жінка поскаржилася депутату на підприємство, що кладе асфальт:
– У сусідніх дворах заасфальтували майданчики для сушіння білизни, а нас чомусь обминули. Усім зробили, а ми наче люди третього сорту, про нас забули.

На таку скаргу жінки Андрій Матковський відреагував миттєво – зателефонував керівникові підприємства та вимагав пояснення цієї ситуації. Потім Андрій Всеволодович підійшов до робітників, які поруч клали асфальт, і показав їм територію, де також необхідно здійснити ці роботи.

Полтавці були здивовані миттєвою реакцією депутата та щиро подякували йому за розв’язання проблеми. Люди захоплено відзначали: уперше за чимало років вони бачать на власні очі дієвість місцевої ради.

На останок Андрій Матковський запевнив полтавців, що кожна програма з розвитку міста буде виконана, а ремонтні роботи у дворах триватимуть.


Зустрічі депутатів із громадою міста відбуватимуться і надалі. Після кількох своїх робочих поїздок Андрій Матковський зауважив:
– Полтавці побачили, що хоч і немає виборів, але влада переймається їхніми потребами: проводять ремонти доріг, шкіл, дитячих садків, встановлюють вікна, ремонтують тротуари, під’їзди, дахи. Ми маємо гарний бюджет, і важливо його правильно використовувати. Під час поїздок ми ведемо відверті розмови з жителями. Ми разом уже намітили, що будемо робити наступного місяця і наступного року. Упевнений: наступний рік стане ще продуктивнішим за попередній і ми зробимо все можливе для благоустрою нашого міста й покращення умов життя кожного з полтавців.
Вікторія Білокінь, 27.10.2016, 15:54979
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень