Дубль Коломойця приносить перемогу «Ворсклі»

«Чорноморець» (Одеса) – «Ворскла» (Полтава) – 1:2
Голи: Коркішко, 48 – Коломоєць, 54, 79

«Ворскла»: Непогодов, Ребенок, Кравченко (Скляр, 56), Голодюк, Коломоєць (Загорулько, 82), Чеснаков, Бартулович, Турсунов, Кобахідзе (Сапай, 90+2), Пердута, Сімінін

Від самого початку гри команди взяли низький темп, боротьба тривала переважно в середині поля. Усе найцікавіше в матчі сталося по перерві. «Чорноморцю», на радість нечисленній публіці, вдалося забити вже на початку другого тайму. Коркішко протягнув м'яч центром, обігравши кількох гравців «Ворскли» і тільки-но увійшовши у штрафний майданчик, пробив під ліву штангу – 1:0. Пропущений м'яч розбудив гостей, і моменти біля воріт Боровика почали виникати стабільно. Голодюк робив навіс у штрафний майданчик, який скорегував головою захисник «Чорноморця» на хід Коломойцю. Юрій хоча бив із гострого кута, але зумів переграти голкіпера – 1:1. Згодом після чудової багатоходівки Турсунов приклався здалеку, але трохи не влучив. Одесити могли б знову вийти вперед, але ворота полтавців у трьох епізодах рятувала стійка. Гра протікала цікаво, у гострих атаках обох команд, і в одній із таких «Ворскла» забила гол. Гості отримали право на кутовий, але чомусь із гравців полтавської команди пішов у штрафний майданчик лише Коломоєць. Саме на нього зробив зрячий навіс Бартулович, і Юрій пробив з льоту, м'яч рикошетом від штанги залетів у ворота – 1:2. «Ворскла» перервала свою програшну серію, яка тривала до цього чотири матчі.

Результати інших матчів туру Прем'єр-ліги України 2016/17: «Карпати» – «Сталь» – 0:1, «Волинь» – «Дніпро» – 3:0, ФК «Олександрія» – «Динамо» – 1:1, «Олімпік» – «Зоря» – 0:2, «Зірка» – «Шахтар» – 0:3.