24 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

«Колосовці» Полтавщини — найсильніші в Україні

На початку жовтня у Святогірську відбулися Всеукраїнські фінальні спортивні змагання серед найкращих спортсменів Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» АПК України. До мальовничого і гостинного міста на Донеччині приїхали спортивні делегації з 22 областей України, сформовані з найкращих спортсменів. До їх складу входили майстри спорту міжнародного класу, майстри спорту, кандидати у майстри спорту, переможці і призери всеукраїнських і міжнародних змагань. До участі допускали лише жителів районних центрів та сільської місцевості. Збірна Полтавщини була представлена спортсменами шести районів: Полтавського – сім учасників, Миргородського – два, Глобинського – чотири, Кобеляцького –
три і по одному з Решетилівського і Диканського районів. Перший день змагань приніс Полтавщині хороші результати. Майстер спорту України Руслан Срібний із села Хомутець Миргородського району став чемпіоном із гирьового спорту у ваговій категорії до 68 кг. Кандидат у майстри спорту Ольга Додух, теж із Миргородського району, стала чемпіонкою у ваговій категорії до 68 кг. Установивши особистий рекорд 202 підйоми (вага гирі 16 кг), майстер спорту міжнародного класу Ярослав Сушко із Кашубівки Полтавського району за сумою двох вправ став срібним призером у ваговій категорії +95 кг.

У підсумку гирьовики Полтавщини посіли перше місце.

Добре виступили і представники армспорту. Кандидат у майстри спорту Володимир Голтвянський став бронзовим призером у ваговій категорії до 70 кг, кандидат у майстри спорту Сергій Чопівський з Андріївки Диканського району став чемпіоном у ваговій категорії до 90 кг. Срібну нагороду тут здобув кандидат у майстри спорту Василь Ткаченко із Бутенків Кобеляцького району. Отже, фінал у ваговій категорії до 90 кг виявився суто «полтавським». У командному заліку в армспорті нам теж не було рівних.


Дуже важкими, але водночас видовищними видалися поєдинки у змаганнях із настільного тенісу за участі майстра спорту України Руслана Іванова із Мачух Полтавського району і юної Аліни Шкарбан із Розсошенців Полтавського району. Ні титуловані суперники, ні втома не стали на заваді Руслану здобути красиву вольову перемогу і стати чемпіоном. Аліна в цілому намагалася не підвести свого наставника і команду, лише в фіналі поступившись більш титулованій суперниці, і в підсумку здобула срібну нагороду. Але ця медаль, мабуть, для неї дорожча за золоту, бо на шляху до неї вона перемагала іменитіших суперниць, і лише сил не вистачило юній Аліні здобути медаль вищого ґатунку. У командному заліку з настільного тенісу ми теж перші.
Наші шахісти також підтримали добрі починання представників інших видів спорту. Майстер спорту України Світлана Малимоненко з Решетилівки стала срібною призеркою, а кандидат у майстри спорту Руслан Нурієв із Світлогірського Кобеляцького району посів третю сходинку. У підсумку шахісти теж чемпіони в командному заліку.
Не поталанило з жеребом нашим волейболістам, які потрапили в одну групу з командою Одеської області, яка виступає в суперлізі. Першу партію наші волейболісти змагалися на рівних, лише в кінцівці поступилися. У другій партії сказався досвід і майстерність наших суперників, які й перемогли. У другому поєдинку наші хлопці у важкій і напруженій боротьбі здолали івано-франківських волейболістів. У підсумку вони посіли шосте місце і зробили свій внесок у загальну перемогу.

За підсумками змагань у загальнокомандному заліку збірна Полтавщини посіла перше місце, значно випередивши срібного призера – Івано-Франківську область і бронзового призера – Одеську область.

Варто відзначити чудові умови для проведення змагань і проживання та харчування учасників на базі «Перлина Донеччини», високу кваліфікацію суддівської колегії, добру організацію відкриття, нагородження спортсменів, красиву нагородну атрибутику від Національного олімпійського комітету і Центральної ради ВФСТ «Колос» АПК України.

Анатолій Головань, голова Полтавської обласної організації ВФСТ «Колос» АПК України
Володимир Сулименко, 27.10.2016, 16:352800
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень