17 червня 2019 • № 24 (1560)
Rss  

70 полтавців стали волонтерами міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

70 юнаків та дівчат 27 жовтня стали волонтерами Полтавського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді. Урочиста посвята відбулася в Полтавському художньому музеї (галереї мистецтв) ім.М.Ярошенка.

Привітала всіх учасників заступник міського голови Світлана Тарашевська:
– Полтавська громада з гордістю може відзначити, що за 15 років існування в місті волонтерської школи кількість бажаючих вступити до неї постійно зростає. Навіть сама ситуація у країні спонукає до того, що ми починаємо краще розуміти одне одного та готові прийти на допомогу тим, хто цього потребує.

Новий волонтер студентка Карина Устименко – одна з небайдужих, яка буде опікуватися проблемами соціально незахищених. Цей крок вона зробила усвідомлено, бо прагне допомагати іншим.
– Мені подобається бути корисною людям, дарувати їм своє тепло та недаремно пройти свій життєвий шлях, – говорить вона.

Директор центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Ольга Буднікова подякувала волонтерам, які багато років разом із фахівцями роблять добрі справи:
– Вашої допомоги потребує багато людей. Це діти, яким трапилися складні життєві обставини, які перебувають на лікуванні, це ветерани та люди похилого віку.

Під час заходу учасники висловлювали своє бачення волонтерської роботи. Воно полягає в тому, що ця діяльність об'єднує неординарних, творчих, відкритих, добрих людей з активною життєвою позицією, професіоналів у своєму напрямку.

Нові волонтери мають навчитися багато чого: роботи з людьми, які мають особливі потреби, соціально незахищеними категоріями, проводити тренінги щодо профілактики негативних явищ, рейди задля виявлення порушників благоустрою в місті та іншому.

Символічним стало вручення грамот від міського голови Полтави Олександра Мамая волонтерам, які вже не перший рік співпрацюють з центром та допомагають іншим службам виконавчого комітету. Адже вони – приклад для новачків.
за матеріалами прес-служби Полтавської міської ради, 03.11.2016, 15:20692
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
<травень