25 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

Відбулася традиційна виставка-презентація навчальних закладів «Освіта»

Директор міського центру соціальних служб Ольга Буднікова і голова ради ректорів, ректор ПНТУ ім. Юрія Кондратюка Володимир Онищенко відкрили виставку.
Щорічно наприкінці листопада у виставковій залі міського Будинку культури Полтавський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді проводить виставку-презентацію навчальних закладів І-ІV рівня акредитації «Освіта», яка допомагає абітурієнтам визначитися у виборі майбутньої професії та зорієнтуватися при виборі навчального закладу.

– Полтаву по праву можна назвати студентським містом, адже тут проживає до 40 тисяч студентів, – зазначає директор Полтавського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Ольга Буднікова. – Навчальні заклади міста мають високий рівень викладання, дуже широкий спектр спеціальностей, тож полтавці можуть отримати хорошу освіту, не виїжджаючи з міста, залишаючись розбудовувати його. Виставка реалізує одне з головних завдань міської влади у напрямку освіти – допомогти абітурієнту обрати саме свою спеціальність у одному з полтавських вишів. На мою думку, коефіцієнт корисної дії від цього заходу – 100%. Адже випускники та їхні батьки мають змогу поспілкуватися безпосередньо з викладачами, з адміністрацією навчального закладу й отримати відповіді на всі питання, що їх турбують.

На презентації представлено 32 навчальних заклади міста. Протягом дня виставку могли відвідали всі старшокласники Полтави, а цього року на захід запросили ще й учнів шкіл області.

Кожен навчальний заклад підготував експозицію, на якій представив інформацію про свої досягнення, навчально-виховну базу, спеціальності, за якими відбувається підготовка на різних освітньо-кваліфікаційних рівнях. Окрім того, на виставці працювали ще й спеціалісти Полтавського міського центру зайнятості, які інформували випускників про попит на ту чи ту спеціальність, а також проводили анкетування з профорієнтації, що дало змогу абітурієнту обрати майбутню професію згідно з його навичками та вподобаннями.

– Безумовно, нині всі виші Полтави забезпечують високий рівень підготовки майбутніх спеціалістів, – звернувся до присутніх голова ради ректорів вищих навчальних закладів Полтавщини, ректор Полтавського національного технічного університету імені Ю.Кондратюка Володимир Онищенко. – Можна констатувати той факт, що, ставши студентами саме полтавських вищих навчальних закладів, ви відкриєте для себе великі перспективи, адже всі університети міста мають міжнародні зв'язки, співпрацюють з вишами різних країн світу і можуть здійснювати підготовку за програмами подвійних дипломів.

Новинкою на цьогорічній виставці-презентації стало те, що за кошти міського бюджету було видано довідник «Освіта», який містить повну інформацію про навчальні заклади І-ІV рівня акредитації міста Полтави. Цей довідник безкоштовно розповсюджували на виставці-презентації волонтери Полтавського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Окрім того, під час виставки-презентації проходив концерт, на якому результати своєї виховної роботи демонстрували творчі колективи всіх навчальних закладів міст.
Вікторія Білокінь, 01.12.2016, 13:54699
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень