25 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

Вишиту казначеями карту України показали в Полтаві

Колектив Управління Державної казначейської служби України у м. Полтаві із картою-оберегом.
Казначеї з усіх областей України об’єдналися навколо патріотичної акції «Вишивана моя Україна»: до 25-ї річниці незалежності України вони створили її вишиту карту.

Начальник управління Державної казначейської служби України у м. Полтава Оксана Тарасенко та художник Катерина Хоменко оформлюють книгу-літопис.
Тепер вона обходить своєрідне друге коло країною, щоб уже готовий варіант побачили всі, хто її створював. Цього разу до неї додалася ще й книга-літопис, у якій представники кожного управління залишають свої побажання колегам.

28 листопада карту презентували в управлінні Державної казначейської служби України у м. Полтаві. Готове полотно продемонстрували колективу управління та студентам Полтавського інституту економіки і права.

Тоді ж заповнили й імпровізовану книгу-літопис, у якій представники кожної області та району лишали побажання своїм колегам. Оксана Тарасенко, начальник управління Державної казначейської служби України у м. Полтава, зазначила:
– Наш із вами обов'язок – зробити все для процвітання нашої країни. Зберегти надбане та примножувати здобуте. Тільки разом, у злагоді, повазі та пошані одне до одного ми здатні до змін на благо рідної землі. Бо наша сила в єдності! Ідучи зі сходу на захід усіма регіонами нашої Батьківщини, акція «Вишивана моя Україна» ще раз засвідчила високий дух патріотизму, притаманний українцям, поєднала всіх казначеїв незримою ниткою любові до рідної землі. Цю історичну подію ми вписали в книгу-літопис, з вашого дозволу я вам зачитаю вітання та побажання майбутнім поколінням від міста Полтави. Дякую всім присутнім за участь у всеукраїнській казначейській акції «Вишивана моя Україна» та бажаю миру, добробуту і життєвого оптимізму.

Акцію «Вишивана моя Україна» приурочили до 25-ї річниці незалежності України. Тоді оберіг обійшов усі області України, окрім АР Крим. Перші стібки у вишивці зробили в Донецькій та Луганській областях. Голова казначейства Тетяна Слюз особисто передавала полотно з вишитим контуром карти, аби казначеї зі сходу України змогли долучитися до цієї патріотичної акції. У кожній наступній полотно доповнювали новими унікальними орнаментами-візитками краю. Казначеї кажуть: на роботу тоді мали не більше доби, тож до процесу долучалися й чоловіки, а подекуди працювати над нею доводилося навіть уночі.

Нині вишитий казначеями оберіг та книга вирушили до наступних районів Полтавщини, а 1 грудня їх мають передати у Дніпропетровську область. Друге коло акції завершиться 24 квітня 2017 року, тоді речі передадуть до Державного казначейського музею в Києві.
Сергій Лещенко, 01.12.2016, 14:37969
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень