Вдала подвійна заміна

«Сталь» (Кам’янське) – «Ворскла» (Полтава) – 0:1
Гол: Ребенок, 89
«Ворскла»: Непогодов, Сімінін, Дитятьєв, Чеснаков, Пердута, Ткачук, Кравченко, Турсунов, Бартулович (Ребенок, 46), Кобахідзе (Одарюк, 67) Хльобас (Загорулько, 80)

Швидкоплинність першої частини чемпіонату робить матчі між прямими конкурентами особливо важливими. Ситуація в турнірній таблиці склалася так, що «Сталі», яка декларувала бажання боротися за місце в єврокубках, у жодному разі не можна було програвати, інакше перевага «Ворскли» зросла б до п'яти очок, які за шість турів до кінця відіграти вкрай складно. Полтавці ж прагнули скоротити до мінімуму відставання від «Чорноморця». Уже на п’ятій хвилині «Сталь» могла відкривати рахунок – після подачі штрафного м’яч відскочив до Стаменковича в район 11-метрової позначки, центральний захисник пробив по воротах, але Непогодов встиг зреагувати. Відповіддю «Ворскли» став прохід Кобахідзе по лицьовій лінії і пас у центр штрафного на Хльобаса, але у Дмитра удар толком не вийшов. До перерви команди ще встигли створити по одному гострому моменту, проте рахунок не було відкрито.

Початок другої половини зустрічі був за «Ворсклою». З кількох небезпечних моментів запам’ятався постріл у поперечку від Кобахідзе на 57-й хвилині.

Справа йшла до нульової нічиї, але свою справу зробили Загорулько і Ребенок, які вийшли на заміну. Перший зіграв до кінця після виносу м’яча Непогодовим і кинув у прорив другого – Павло втік від флангового захисника, змістився в центр, проскочивши повз Іщенка, і невідпорно пробив у кут – 0:1. «Ворскла» після серії поразок перемагає в гостях на останніх хвилинах зустрічі.

Результати інших матчів 16 туру Прем'єр-ліги України 2016/17: «Чорноморець» – «Зірка» – 2:1, «Волинь» – «Динамо» – 1:4, ФК «Олександрія» – «Олімпік» – 1:1, «Карпати» – «Зоря» – 2:2, «Дніпро» – «Шахтар» – 0:2.
Володимир Сулименко, 01.12.2016, 14:581187