18 липня 2019 • № 29 (1565)
Rss  

«Краяни»: Найкращі пісні для вас!

Гурт «Краяни» – колектив легендарний, знаний не одним поколінням і однаково близький багатьом з нас. Це завжди зустріч у душевній компанії, свято в дружньому колі, коли серця б’ються в унісон, а душа підспівує давно знайомі й улюблені пісні.

3 грудня наші талановиті улюбленці презентували концертну програму «Найкращі пісні для вас!» у Полтавському обласному музично-драматичному театрі ім.М.В.Гоголя в рамках ювілейного туру. Зала повнилась оваціями, усмішками, ясніла очима, співала разом з артистами – за ними скучили! За їхніми родинністю й відкритістю, за тим, що вони всім серцем наші, полтавські, саме з нашим колоритом і мелосом.

Вони вийшли на кращу сцену області в білих костюмах – три лицарі музики, непідвладні забуттю й часу, так само молоді духом, як це було десятиліття чи два тому. А колектив існує вже значно більше – 35 років! Потужна дата, але це тільки досвід і розквіт, саме в цьому віці чоловік починає прагнути перемоги, то й колективу наших шалено позитивних музикантів ми від усієї нашої редакції й великого гурту їхніх шанувальників бажаємо овацій та перемог!


Полинули над Полтавою пісні – рідні серцю, душевні, що аж світла сльоза наверталася на очі, а уста самі собою підспівували, полинула, бо кількасотенний хор вторив за солістами кожну пісню. От уже ж вийшов насправді живий звук!

Цього вечора хлопці грали, співали, танцювали, жартували на повну потужність – було видно, що за рідним глядачем таки сумували. Не можуть дати того єднання поодинокі виступи на різних заходах, як велика творча родина на сольному концерті. «Краянам» до снаги будь-яку пісню виконати суперпрофесійно – українську народну акапельно в багатоголоссі, драйв-хіт у сучасній обробці, романтичні естрадні авторські твори, якими відомий композитор Валерій Соколик. Усі ці варіації натхненного співу лунали цього вечора. Співпрацюють артисти з багатьма авторами – це і Вадим Крищенко, і Віктор Герасимов, і Леонід Вернигора. Та й самі багатенько для свого репертуару написали.

І ще одна деталь, яку не можна не відмітити. Будемо вірити, що поєдналися вони не задля одного концерту, а повернули нам найвдаліший «краянівський» склад: заслужені артисти України, композитори, солісти і навіть куми – Сергій Старченко і Валерій Соколик, віртуоз-піаніст, композитор, аранжувальник, соліст Анатолій Пиляй. Їхні голоси кликали «Туман яром», просили «Зачекай», оспівували «Калину»…

А нам наприкінці їхнього концерту хотілося в один голос сказати: «Хочемо ще!».
Марія Бойко, 09.12.2016, 11:062839
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень