19 липня 2019 • № 29 (1565)
Rss  

Благодійний ярмарок у ПриватБанку до дня Святого Миколая

Дарувати маленьким полтавцям подарунки до дня Святого Миколая – уже добра і багаторічна традиція для ПриватБанку, адже у цій фінансовій установі розуміють, що щасливі діти - добре майбутнє для Незалежної України.

Цього року співробітники віддаленного контакт-центру ПриватБанку, що у місті Полтава, виступили ініціаторами проведення благодійного ярмарку для дітей сиріт. Ярмарок розташований в приміщенні Полтавського ГРУ ПриватБанку за адресою вул.Шведська, 2. Співробітники контакт-центру ПриватБанку підготували власноруч солодощ, різноманітні смаколики, тістечка і пропонують усім бажаючим їх скуштувати. Виручені кошти будуть витрачені на придбання подарунків дітям Градизької спеціальної школи-інтернатуї до дня Святого Миколая.

"У такі часи, як наш, не можна жити і не озиратися на те, як живуть інші, ті, що нас оточують, – говорить директор Полтавського ГРУ ПриватБанку Олександр Цись. – У ПриватБанку переконані: тепло, яким ви поділилися з ближнім, неодмінно повернеться до вас сторицею. Ми намагаємося, аби цю мудру істину збагнули й інші підприємства, установи та організації, які мають можливість допомогти. А тому кожного року в обездолених діток стає все більше й більше друзів серед дорослих. Я переконаний, що все це недаремно. Адже пройде час, і вже ми, в свою чергу, потребуватимемо тепла. А ці дітки, яких ми сьогодні зігріли, подарують його нам. Інакше просто бути не може. Бо ж усі знають, що "...раз добром зігріте серце вік не прохолоне”.

"Як добре, що у такий нелегкий час прості, усім знайомі слова, як чуйність і любов, добро і милосердя для працівників Полтавського ГРУ ПриватБанку є не просто словами, а перш за все опорою по життю, духовною потребою, покликом душі і серця, –говорить директор інтернату Надія Петрівна Калініченко. – Тому наші дітки з нетерпінням чекають гостей – і перед Новим роком, і перед 1 вересня, й на інші свята. ПриватБанк ще жодного разу не розчарував. Жодного разу діти не залишилися без подарунків до свята. А це якраз – найважливіше. Бо ж дуже легко зробити якийсь крок один раз і потім про це забути. І набагато важче пам'ятати постійно про те, що десь є діти, які завжди чекають. Чекають навіть не подарунків, а доброго слова, звичайної листівки до свята. Для цього треба мати велике серце, у якому вміщаються не тільки думки про власні статки”.

Допомогти організувати свято для дітей можна по-різному:

1).Зібрати одяг та взуття (вік від 6 до 17 років). На вулиці зима, тому теплий одяг особливо потрібен.

2).Розвиваючі ігри: настольні ігри, шашки, шахмати, тенісні ракетки, спортивні м’ячі (футбольні та волейбольні), скакалки, обручі.

3).Зошити, ручки, блокноти, альбоми для малювання, кольорові олівці, розмальовки, фломастери, фарби, кольоровий папір, пластилін, термопластик або глина, бісер, ножиці, тканина, нитки та голки для шиття, клей ПВА.

4).Засоби гігієни (шампуні, мило, зубні пасти та щітки та ін.).

5).Книги (художня література для школярів, книги по рукоділлю).

Усе це ви в будь-який час можете принести за адресою: м.Полтава, вул.Шведська, 2. Другий поверх, контакт-центр ПриватБанку. Керівник віддаленного контакт-центру ПриватБанку у м.Полтава - Каюрова Євгенія (099)45-75-670.
Іван Мольченко, 14.12.2016, 17:02748
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень