22 липня 2019 • № 29 (1565)
Rss  

Полтавське комунальне БТІ відзначило четверту річницю

6 грудня Полтавське комунальне БТІ відзначило чергову, уже четверту річницю. Нині, наприкінці 2016-го, можна з упевненістю констатувати, що створення в обласному центрі такої комунальної установи – проект справді успішний і показовий. За правильної організації роботи комунальні заклади можуть успішно конкурувати із приватними і навіть мати перед останніми низку суттєвих переваг. Аби дізнатися, чого досягло БТІ за останній рік, кореспондент «ПВ» поспілкувався з його директором Мариною Москалюк.

Установа працює за адресою: вул. Сапіго,6, з 8.30 до 17.00.
– Марино Олександрівно, як би ви охарактеризували динаміку розвитку та основні принципи роботи вашої установи?
– Вважаю, що динаміка напрочуд позитивна. Кількість клієнтів, які звертаються до нас, щороку зростає, колектив намагається підходити до кожного замовлення індивідуально, враховуючи потреби конкретного громадянина та керуючись чинним законодавством України.
– А чи збільшився за останній час перелік послуг, які надає комунальне БТІ?
– Звісно, спочатку ми надавали лише послуги з інвентаризації об’єктів нерухомого майна, з часом додалася незалежна оцінка цих об’єктів, виготовлення звітів щодо відповідності об’єктів державним будівельним нормам. А вже цього року ми отримали акредитацію в Міністерстві юстиції України щодо надання послуг з державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та державної реєстрації юридичних осіб.
– Останнім часом від управлінців різного рівня ми чули багато розмов про те, що людина має вирішувати всі питання, пов’язані з нерухомим майном, в одному місці, аби, як раніше, не бігати оформлюючи ті чи інші документи по різних установах.
– Саме для цього комунальне БТІ і розширює кількість своїх послуг. Наприклад, людина придбала квартиру в новозбудованому будинку та замовила в нас виготовлення технічного паспорта на об’єкт нерухомості… Після того як паспорт готовий, вона може тут же зареєструвати права на цю квартиру. Або ж людина звернулася до БТІ по технічний паспорт на житловий будинок, а під час проведення замірів інженер встановив, що на об’єкті проведені самочинні добудови або ж перебудови. У такому випадку фахівець готує звіт про відповідність проведених добудов (перебудов) державним будівельним нормам. Цей звіт необхідний для звернення до суду або ж органів місцевого самоврядування. Також у разі необхідності можливе проведення належної оцінки нерухомості. Тобто комплексний підхід до вирішень питань наших клієнтів суттєво економить їм час та витрачені кошти.
– Які саме переваги має комунальне БТІ перед приватними установами, що надають аналогічні послуги?
– По-перше, засновник комунального БТІ Полтавська міська рада, тож законність нашої діяльності гарантована державою, по-друге, тарифи на послуги встановлені на державному рівні й суттєво нижчі, ніж тарифи на аналогічні послуги, що надають приватні установи. До того ж усі особисті дані клієнтів потрапляють до надійного архіву, і, прийшовши до установи повторно, кожен може отримати копію раніше виданого йому документа, а якщо розв'язання питання, з яким клієнт звернувся до нас, частково виходить за межі компетенції працівників установи, до співпраці залучаються спеціалісти з інших підрозділів міської ради, які можуть дати правильні відповіді та допомогти розв'язати проблему.
– Які плани на майбутній рік?
– Ми намагаємось орієнтуватися на потреби наших клієнтів та засновників – плідно працювати, розширювати клієнтську базу, підвищувати фаховий рівень наших співробітників, сплачувати кошти в міський бюджет, швидко реагувати на зміни законодавчої бази. Тобто робити все, чого потребуватимуть від нас непрості часи, у які ми живемо. І я впевнена: якщо кожен з нас буде відповідально займатися своєю справою, то й у державі загалом буде порядок.
Іван Мольченко, 21.12.2016, 14:12949
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень