25 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

28-й назвав «Красуню Полтави-2016»

Цього разу 28-й щорічний конкурс «Красуня Полтави-2016» відбувався під девізом «Тільки любов!». Заради справедливості варто зазначити, що вислів «любов гріє» в конкретному випадку мав досить наближене до буквального визначення. Оскільки дійство тривало в залі Будинку науки і техніки (колишній БК залізничників), де глядачів рятували від холоду навіть потужним електрокалорифером, що стояв прямо на одному із входів. Однак здавати верхній одяг до гардеробу ніхто особливо не квапився. Що вже й казати про красунь, яким доводилося виходити на сцену не лише у вечірніх сукнях, але й у купальниках.

«Міс Сенсація» Софія Татаренко.
Хай там як, але загальної атмосфери дійства це не зіпсувало. 12 фіналісток конкурсу мужньо витримали випробування холодом, показали глядачам усі свої таланти і не раз були нагороджені оплесками. «Вродливі, цілеспрямовані, наполегливі, талановиті, ці дівчата – яскраві зіроньки нашої полтавської спільноти», – так відрекомендував їх, відкриваючи дійство, його продюсер Володимир Ромаскевич.

Красуня Полтави-2016 Тетяна Таценко.
Але конкурс є конкурс, і зрештою поважне журі назвало переможниць у всіх номінаціях. Отже:
«Міс Преса», «Міс Тендітність» – Дарія Хоруженко;
«Міс Усмішка», «Міс Розкішні перса» – Дарина Семенюк;
«Міс TV», «Міс Відвага» – Марина Герасименко;
«Міс Шляхетність» – Алла Корчевська;
«Міс Фото» – Тетяна Таценко;
«Міс Незрівнянні ніжки» – Альбіна Штанько;
«Міс Чарівний стан» – Ганна Беркита;
«Міс Зваба» – Карина Торопенко;
«Міс Грація» – Катерина Бондаренко;
«Міс Сучасність» – Аліна Петкіна;
«Міс Шовкова коса» – Ірина Семененко.

Традиційно редакція «Полтавського вісника» визначала переможницю в номінації «Міс Сенсація». Нею стала Софія Татаренко (вона ж «Міс Гармонійність»).

Цього разу визначено одразу трьох віце-міс конкурсу «Красуня Полтави-2016». Це Катерина Бондаренко (І), Ірина Семененко (ІІ) і Марина Герасименко (ІІІ).

Як завжди, зал із завмиранням витримував паузу «по Станіславському», яку щороку так майстерно демонструє голова журі, заслужений художник України Микола Підгорний, перш ніж назвати переможницю. І ось це ім'я прозвучало – Тетяна Таценко!

Тетяна – студентка юридичного коледжу при інституті економіки і права. Закінчила школу візажу, має досвід роботи моделлю і навіть сама викладає у школі моделей «Колізей». А ще любить подорожувати, мріє побувати у Франції й Іспанії. Тож є надія, що перемога у конкурсі «Красуня Полтави» стане ще одним кроком до здійснення цієї мрії.

Однак не лише «головна» красуня та інші переможниці, але й усі фіналістки не залишилися без подарунків від партнерів та спонсорів проекту «Красуня Полтави». А найзворушливішим епізодом стало вручення фіналісткам квітів від військовослужбовців, які сиділи в залі.


Варто згадати і тих, хто того вечора допомагав створювати хороший настрій глядачам. Це добре знайомі полтавцям танцювальні колективи «Міленіум», «Грація», «Тотус», «Весна»… А от учасників гурту «Skyline Dans School» більшість глядачів побачила й оцінила вперше. Своєрідним відкриттям для багатьох став і виступ народного художнього ансамблю фольклорного танцю «Плай». Аплодисменти заслужили і солісти Юлія Дігтяр, учасник телепроекту «Голос країни» Еміль Велуджа, фіналістки конкурсу Альбіна Шанько та Марина Герасименко, кілька своїх пісень виконав і Володимир Ромаскевич, а процедурі нагородження передував виступ Геннадія і Маргарити Рагуліних з авторською композицією «Осінній романс».

Допомогли влаштувати свято постійні партнери «Ваша аптека» і «Зіньківське джерело», а також НВО «Техногазсервіс+», фірми «Мірра», «Електронасос-сервіс», модельні партнери: фірма «Ворскла», магазини «Джинс-хіт», «Freschsport». Народний депутат України Юрій Бублик передав переможниці сертифікат на оплату навчання, який вручив його брат Олександр. Тож ТЦ «Арсенал» щиро дякує усім, хто долучився до проведення «Красуні Полтави-2016».
Павло Долинський, 26.12.2016, 12:213179
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень