25 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

Керівництво ГПУ «Полтавагазвидобування» привітало своїх працівників із прийдешніми святами


16 грудня у затишній залі міського Будинку культури запанувала не менш затишна атмосфера, адже у стінах закладу зібралися працівники найпотужнішого промислового підприємства Полтавської області – газопромислового управління «Полтавагазвидобування», щоб привітати одне одного з прийдешніми Новорічними святами, налаштуватися на позитивну хвилю та з новими силами приступити до роботи.

ГПУ «Полтавагазвидобування» – одне із провідних виробничих підприємств, що входять до складу ПАТ «Укргазвидобування». Воно налічує майже 6 000 працівників у чотирьох прилеглих областях. Незважаючи на великий обсяг робіт підприємства, працівники впевнено виконують усі завдання, поставлені державою, і навіть випереджають визначений план робіт.
Як відомо, провідна роль в успішній роботі будь-якого підприємства відведена його керівнику. Цей рік став знаковим для ГПУ «Полтавагазвидобування», його очолив провідний фахівець цієї галузі та справжній професіонал своєї справи Олександр Кобеза.

– Олександре Івановичу, ваше підприємство одним із перших підбиває підсумки року та вітає своїх працівників із прийдешніми святами. Розкажіть, будь ласка, яким був цей рік для вас та підприємства загалом?
– Для нашого підприємства кожен рік складний, адже робота в нас іде цілодобово, наш великий колектив невтомно трудиться на благо жителів усієї України. Кожну секунду наші фахівці слідкують, щоб не було збоїв у виробництві. Оператори, майстри, технологи ПАТ «Укргазвидобування» цілодобово здійснюють контроль за діяльністю підприємства, ведуть контроль за видобутком із кожної свердловини, з кожного родовища. Але я з упевненістю можу сказати, що цього року ми попрацювали на славу, збільшили обсяги виробництва і продовжуємо невтомно рухатися вперед.

– Як ми знаємо, ви не корінний полтавець, але вже близько року очолюєте ГПУ «Полтавагазвидобування». Тож поділіться враженнями та особливостями роботи у новому колективі?
– Полтаву знаю дуже давно, тому що в 1979–1983 роках навчався у нафтовому геологорозвідувальному технікумі, тож у мене в місті багато друзів та колег. У цій галузі працюю досить тривалий час –
уже 32 роки. Ще зі студентських літ пам’ятаю людей Полтавщини як добрих та чуйних. Це люди, що, як і більшість українців, виросли у труді, тому з ними дуже приємно працювати та сумлінно виконувати всі виробничі завдання. Разом з ними можна сміливо йти в бій і досягати нових вершин.

– Які вже маєте плани на наступний рік та які б ідеї хотілося втілити?
– Як завжди, у планах турбота про наших людей. Ми плануємо збільшити заробітну плату удвічі, а також вирішити низку соціальних питань за допомогою колективного договору підприємства, одного з найкращих в Україні. Звичайно, маємо на меті збільшити видобуток власне українського газу, а також розширити кадровий склад нашого колективу. Уже існує «Програма 20/20», спрямована на покращення як виробничих показників, так і різноманітних питань соціального плану. Ми плідно працюємо над її втіленням і вже маємо певні позитивні зрушення.

– Це чи не перший корпоративний захід такого масштабу, створений для працівників ГПУ «Полтавагазвидобування». Чому цього року вирішили організувати такий концерт?
– Я гадаю, що працівники мають повне право на такого роду заходи, адже люди добросовісно працюють, про що сьогодні говорять показники перевиконання плану. Я б хотів, щоб колектив відчув турботу нашої організації, адміністрації, профспілкового комітету, завдяки яким цей захід організований. Концертна програма приурочена до дня Святого Миколая та Новорічних свят. Я ініціював зібрати колектив усіх промислів, адже працівники розкидані на території чотирьох областей. Ми запросили співробітників та їхні родини, щоб привітати від щирого серця, бо вони на це справді заслуговують.

– Що ви побажаєте вашим співробітникам та всім полтавцям у новому році?
– Я від щирого серця вітаю всіх із прийдешніми Новорічними та Різдвяними святами. Це чудові події, що дають надію на світле й щасливе життя. Бажаю, щоб у 2017 році в кожного з нас здійснилися найзаповітніші мрії та реалізувалися найамбітніші проекти. Усім полтавцям – міцного здоров’я та миру на території нашої держави, бо це те, що ми маємо берегти і цінувати понад усе. Усім своїм працівникам – благополуччя, а керівництво докладе зусиль, щоб для цього були створені всі умови.
Вікторія Білокінь, 26.12.2016, 12:261489
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень