18 червня 2019 • № 24 (1560)
Rss  

«Ми просто вірим…»

«Ми просто вірим»… Саме таку назву мав благодійний концерт, що відбувся 14 січня в Палаці дозвілля «Листопад». Організатори заходу – Творчий центр Наталії Май та Благодійний фонд «Горлиця» – наголошують: назва концерту – не випадкова, символічна.

– Усі артисти, яких сьогодні можна побачити на одній сцені, прийшли віддати свій борг. Бо завдяки тим, хто в цей час сидить в окопах, воює, мерзне, життя своє у небезпеці тримає, ми живемо у мирі. У нас не стріляють, – зазначила заслужена артистка України Наталія Май. – Люди повинні знати: якщо щось трапиться, тут про них не забудуть. Водночас ми всі віримо у краще! У те, що зовсім скоро настане мир!

Концерт відбувався під патронатом міського голови Полтави Олександра Мамая. Очільник міста взяв участь у благодійному дійстві особисто.

– Такі заходи просто необхідні. Пам'ятати цих хлопців – святий та непорушний обов'язок. Я вкотре утверджуюся в думці, що полтавці – люди небайдужі. Тим більше, коли це стосується воїнів, що віддали своє життя при виконанні службових обов'язків в АТО, – сказав Олександр Федорович. – Це величезне горе для їхніх родин та неабияка втрата для всієї територіальної громади. Тому сьогодні ми об'єднуємося, аби допомогти мамам, дружинам, сестрам тих хлопців, які вже не повернуться… Не тільки матеріально, а й морально. Вони мають знати, що їхніх синів, без перебільшення, героїв, пам'ятають!

За відданість територіальній громаді міста, патріотизм, вірність українському народу, високий моральний дух, мужність і мудрість, незламну віру в завтрашній день Олександр Мамай нагородив матерів загиблих воїнів Подяками міського голови з врученням нагрудних знаків та вручив сертифікати на отримання коштів.

Концерт, на якому говорили про біль матерів, чиї сини поклали своє життя на вівтар миру та свободи, про надію на світле завтра, зібрав чимало небайдужих полтавців. Усі вони прийшли підтримати родини тих хлопців, які вже не повернуться з поля бою…

– Це ж наші хлопці, українці, вони нас захищали, – говорить полтавець Олексій. – Ми маємо допомогти їхнім сім'ям хоч якось.

Валерій також прийшов до концертної зали, аби підтримати воїнів АТО та їхні родини.

– Ми підтримуємо їх, бо також українці, це єдина причина, через яку ми всі сьогодні прийшли, – говорить він. – Приємно, що на цю акцію відгукнулося стільки артистів. У цьому їхня велика заслуга, а ми лише підтримали їхню ідею.

Цього вечора щирі слова підтримки, надії на світле майбутнє лунали в піснях заслуженої артистки України Наталії Май та її доньок Олесі і Станіслави. Також серед гостей благодійного концерту були заслужена артистка України Олена Білоконь, учасники талант-шоу «Україна має талант» гурт «Сувенір», Артем Лоїк, Олександр Кварта, переможниця талант-шоу Олена Ковтун, неймовірний і такий улюблений гурт «Краяни», запальний інструментальний гурт «Живі барабани» та інші.

Заслужена артистка України Тетяна Садохіна також узяла участь у благодійному концерті. Говорить: найголовніше, аби всі поверталися з АТО неушкодженими:
– Мені від всієї душі хочеться, щоб хлопці, які там, усі наші захисники повернулися додому живими. Тому що ми, жінки, їх дуже чекаємо, без них немає життя. Вони боронять нашу країну, хочеться додати їм наснаги.

Спільними силами полтавці зібрали 42 тис. грн, які розділили між 32 сім'ями в рівних частинах. Серед них 28 родин хлопців, які загинули в зоні проведення АТО, три сім'ї хлопців, які перебувають у полоні або зникли безвісти, та одна родина загиблого воїна-афганця.
за матеріалами прес-служби Полтавської міської ради, 20.01.2017, 10:35913
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
<травень