13 грудня 2018 • № 50 (1534)

Боротьба за підвищення в класі

У вищій лізі чемпіонату України з баскетболу серед жінок виступає дві команди БК «Полтава» та «Полтава-Баскет». Більш досвідчений колектив БК «Полтава» бореться за підвищення у класі і два останні тури проводив удома у спорткомплексі Полтавського національного педагогічного університету.

Для підопічних Анатолія Ніщіменка було нелегко взяти максимум очок у домашніх турах, адже суперники серйозні – з верхньої частини турнірної таблиці.

Матчі проти харківського «Інваспорту» завершилися двома перемогами 82:72 та 61:49.

Найцікавіше було протистояння з лідером – «Чайкою» з Бердянська. Команда, що до цього не зазнавала гіркоти поразок, приїхала до Полтави без капітана, яка напередодні отримала травму. У першій чверті матчу БК «Полтава» забезпечив собі комфортну перевагу – 22:8, це й задало ритм гри. У підсумку наші баскетболістки змогли утримати комфортну перевагу – 79:69. А от наступного дня гра видалася нервовою. У дебюті зустрічі йшла рівна боротьба, але другу чверть господарки провалили і стали відставати на вісім очок. Суперниць вдалося наздогнати лише під завісу матчу – 60:60. Полтавки заграли більш емоційно і на останніх секундах повели в рахунку 66:65. Гості отримали шанс ввести м’яч і при нагоді здійснити останній кидок у кільце, що і зробили. Гравець «Чайки» недокинула «триочковий», але гостям здалося, що завадила їй це зробити захисник полтавської команди. Судді в цьому епізоді фолу не побачили, гості подали апеляцію, а в підсумку четверта поспіль перемога БК «Полтава». Наші баскетболістки посідають друге місце в турнірній таблиці, відстаючи лише на одне очко від «Чайки».
Володимир Сулименко, 09.02.2017, 14:301304