18 червня 2019 • № 24 (1560)
Rss  

Олександр Мамай із робочим візитом відвідав міську клінічну лікарню №3

9 лютого міський голова Олександр Мамай відвідав 3-тю міську клінічну лікарню з робочим візитом. Він оглянув, у якому стані заклад, поспілкувався з медичними працівниками та дізнався про першочергові потреби закладу.

Міський голова Олександр Мамай з медичним персоналом під час огляду лікарні.
Минулого року відділкову клінічну лікарню ст. Полтава «Південна залізниця» було передано на баланс управління комунальної власності міста. Відтак вона стала 3-ю міською клінічною лікарнею м. Полтави.

Прийняття лікарні на баланс міста нарешті дозволило розпочати роботи з її реконструкції та відновлення, чого не робилося понад 20 років. Міський голова зауважує: прийняття у комунальну власність міста ще одного закладу – неабияке навантаження на міський бюджет, реконструкція 3-ї міської клінічної лікарні необхідна і буде відбуватися.

– Сьогодні я обійшов майже всі відділення лікарні. Перш за все звернув увагу на побутові потреби, – говорить Олександр Федорович. – Так, необхідно зробити реконструкцію даху, замінити приблизно 70 вікон та приблизно 20 дверей. Також необхідно повністю відремонтувати приймальне та травматологічне відділення.
Торік у реанімаційному відділенні 3-ї лікарні вже відбувалися роботи із заміни вікон. Проте це був лише початок. У 2017 році у міському бюджеті заплановано на це 10 млн грн.

Головний лікар 3-ї міської клінічної лікарні Анатолій Рудик наголошує: покращення умов – це покращення надання якості медичної допомоги.

– Ремонту потребують усі відділення лікарні, – зауважив головлікар. – Ми бачимо, як кожного року з міського бюджету спрямовуються кошти на вирішення потреб міських лікарень. Тож після переходу в комунальну власність міста маємо надію, що наша лікарня також зміниться на краще.

Під час зустрічі з міським головою медичні працівники повідомили, що потребують оновленого обладнання для надання якісної та своєчасної допомоги пацієнтам.

– Сьогодні ми вкрай потребуємо нового медичного обладнання, – наголосив анестезіолог Володимир Гусаченко. – Реанімаційному відділенню необхідні нові дихальні апарати. Їх наявність, робочий стан – це, без перебільшення, чиєсь життя. Один такий апарат коштує понад 100 тис. грн.

Міський голова запропонував медичним працівникам усім колективом вирішити, чого саме їхній заклад потребує в першу чергу, задля подальшого планування та реалізації зазначених потреб.
за матеріалами прес-служби Полтавської міської ради, 17.02.2017, 16:22566
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
<травень