24 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

У Полтаві пройшла прес-конференція «Перспективи розвитку ПриватБанку на 2017 рік»

23 лютого директор Полтавського ГРУ ПриватБанку Олександр Цись, його перший заступник Сергій Баталін та заступник директора Сергій Щербак дали прес-конференцію для полтавських медійників та поділилися планами на 2017 рік.

Журналістів цікавило геть усе: чи не втратив найбільший український банк клієнтів після націоналізації, як часто шахраї крадуть гроші з банківських карток, чи змінюватимуться відсотки за кредитами й депозитами, які нові продукти розробляє банк та цілий ряд інших питань. Докладні та відверті відповіді керівництва фінансової установи на численні запитання полтавських журналістів засвідчили: прозорість та відкритість у роботі, як і раніше, залишається основним принципом у діяльності ПриватБанку.

Питання, яке передусім цікавило журналістів, - це як змінилася робота найбільшого приватного банку після того, як 19 грудня 2016 року він став державним. І Олександр Цись, і його заступники не приховували: як і будь-яка новація, зміна власника викликала певні побоювання людей.

"Дехто кинувся одразу забирати свої кошти. Та вже за кілька днів люди зрозуміли, що підстав для паніки немає: ПриватБанк працює стабільно та, як і раніше, надзвичайно оперативно забезпечує всі трансакції. Ми не закрили жодного відділення, не втратили жодного працівника, – наголосив директор Полтавського ГРУ ПриватБанку Олександр Цись. – Адже банк – це не лише кошти, які він акумулює, а й люди, які в ньому працюють. Наша команда – це винятково високоосвічені та ввічливі, тактовні працівники. Усі вони залишилися працювати незважаючи на зміну форми власності.

Виявилося, що націоналізація пішла ПриватБанку лише на користь, бо кількість клієнтів відчутно зросла. Так, органи місцевого самоврядування Полтавщини розмістили на депозитних рахунках тимчасово вільні бюджетні кошти. До речі, кількість фізичних осіб, які відкривають рахунки в ПриватБанку, теж зросла. Усе більше українців несуть у ПриватБанк вільні кошти, бо той пропонує дуже привабливі умови розміщення депозитів".

"Лише в січні цього року полтавці відкрили в ПриватБанку нових депозитів на 627 млн. грн., - говорить заступник директора Полтавського ГРУ ПриватБанку Сергій Щербак. - Зверніть увагу: це було в січні, на який припало дуже багато святкових та вихідних днів."

Якщо не повідомляти стороннім конфіденційну інформацію, можна не хвилюватися про збереження своїх коштів. У ПриватБанку створено максимальний ступінь захисту. Та й загалом банк давно зарекомендував себе як банк №1 із запровадження найновіших технологій і різноманітних новацій.

Чимало українців давно вже освоїли систему інтернет-банкінгу Приват24, за допомогою якої можна керувати своїми рахунками, оплачувати послуги, купувати квитки, робити покупки та викликати таксі, не виходячи з дому чи офісу. Для власників смартфонів розроблено спеціальну програму Приват24-смарт.

Проте згадані технології – лише частина з того, що пропонує банк. Існує чимало сервісів і для корпоративних клієнтів, про які розповів Сергій Баталін. І хоча, за його словами, сучасних клієнтів дуже важко чимось здивувати, ПриватБанк усе ж намагається це зробити. Наприклад, запустив онлайн-майданчик ПриватМаркет, де дуже зручно реалізовувати свою продукцію. Клієнти ПривтаБанку давно вже освоїли та належним чином оцінили й електронний документообіг.

" Ми не лише не втратити, а й наростити кількість клієнтів, – наголосив перший заступник директора Полтавського ГРУ ПриватБанку Сергій Баталін. – Останнім часом кількість трансакцій у Полтавській області зросла на 12%. Ми маємо рекордний показник: портфель юридичних осіб сягнув 1 млрд. грн."

Спинятися на досягнутому в найбільшому тепер уже державному банку не збираються й планують найближчим часом знизити ставки за депозитами. Це дозволить зменшити ставки за кредитами й, відповідно, зробити їх привабливішими для позичальників.

- Новітні технології, зручні банківські продукти плюс команда висококласних фахівців – це ті три складові, які й забезпечують ПриватБанку безперечний успіх, – неодноразово наголошували Олександр Цись та його заступники. І не погодитися з цим дуже важко.

Іван Мольченко, 24.02.2017, 11:31748
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень