25 липня 2017 • № 28 (1461)
Rss  

У Полтаві пройшла прес-конференція «Перспективи розвитку ПриватБанку на 2017 рік»

23 лютого директор Полтавського ГРУ ПриватБанку Олександр Цись, його перший заступник Сергій Баталін та заступник директора Сергій Щербак дали прес-конференцію для полтавських медійників та поділилися планами на 2017 рік.

Журналістів цікавило геть усе: чи не втратив найбільший український банк клієнтів після націоналізації, як часто шахраї крадуть гроші з банківських карток, чи змінюватимуться відсотки за кредитами й депозитами, які нові продукти розробляє банк та цілий ряд інших питань. Докладні та відверті відповіді керівництва фінансової установи на численні запитання полтавських журналістів засвідчили: прозорість та відкритість у роботі, як і раніше, залишається основним принципом у діяльності ПриватБанку.

Питання, яке передусім цікавило журналістів, - це як змінилася робота найбільшого приватного банку після того, як 19 грудня 2016 року він став державним. І Олександр Цись, і його заступники не приховували: як і будь-яка новація, зміна власника викликала певні побоювання людей.

"Дехто кинувся одразу забирати свої кошти. Та вже за кілька днів люди зрозуміли, що підстав для паніки немає: ПриватБанк працює стабільно та, як і раніше, надзвичайно оперативно забезпечує всі трансакції. Ми не закрили жодного відділення, не втратили жодного працівника, – наголосив директор Полтавського ГРУ ПриватБанку Олександр Цись. – Адже банк – це не лише кошти, які він акумулює, а й люди, які в ньому працюють. Наша команда – це винятково високоосвічені та ввічливі, тактовні працівники. Усі вони залишилися працювати незважаючи на зміну форми власності.

Виявилося, що націоналізація пішла ПриватБанку лише на користь, бо кількість клієнтів відчутно зросла. Так, органи місцевого самоврядування Полтавщини розмістили на депозитних рахунках тимчасово вільні бюджетні кошти. До речі, кількість фізичних осіб, які відкривають рахунки в ПриватБанку, теж зросла. Усе більше українців несуть у ПриватБанк вільні кошти, бо той пропонує дуже привабливі умови розміщення депозитів".

"Лише в січні цього року полтавці відкрили в ПриватБанку нових депозитів на 627 млн. грн., - говорить заступник директора Полтавського ГРУ ПриватБанку Сергій Щербак. - Зверніть увагу: це було в січні, на який припало дуже багато святкових та вихідних днів."

Якщо не повідомляти стороннім конфіденційну інформацію, можна не хвилюватися про збереження своїх коштів. У ПриватБанку створено максимальний ступінь захисту. Та й загалом банк давно зарекомендував себе як банк №1 із запровадження найновіших технологій і різноманітних новацій.

Чимало українців давно вже освоїли систему інтернет-банкінгу Приват24, за допомогою якої можна керувати своїми рахунками, оплачувати послуги, купувати квитки, робити покупки та викликати таксі, не виходячи з дому чи офісу. Для власників смартфонів розроблено спеціальну програму Приват24-смарт.

Проте згадані технології – лише частина з того, що пропонує банк. Існує чимало сервісів і для корпоративних клієнтів, про які розповів Сергій Баталін. І хоча, за його словами, сучасних клієнтів дуже важко чимось здивувати, ПриватБанк усе ж намагається це зробити. Наприклад, запустив онлайн-майданчик ПриватМаркет, де дуже зручно реалізовувати свою продукцію. Клієнти ПривтаБанку давно вже освоїли та належним чином оцінили й електронний документообіг.

" Ми не лише не втратити, а й наростити кількість клієнтів, – наголосив перший заступник директора Полтавського ГРУ ПриватБанку Сергій Баталін. – Останнім часом кількість трансакцій у Полтавській області зросла на 12%. Ми маємо рекордний показник: портфель юридичних осіб сягнув 1 млрд. грн."

Спинятися на досягнутому в найбільшому тепер уже державному банку не збираються й планують найближчим часом знизити ставки за депозитами. Це дозволить зменшити ставки за кредитами й, відповідно, зробити їх привабливішими для позичальників.

- Новітні технології, зручні банківські продукти плюс команда висококласних фахівців – це ті три складові, які й забезпечують ПриватБанку безперечний успіх, – неодноразово наголошували Олександр Цись та його заступники. І не погодитися з цим дуже важко.

Іван Мольченко, 24.02.2017, 11:313672

Коментарі (2), додати коментар

semechkamoxy, 01.03.2017, 08:25

Speed Devil Auto. Купить семена конопли Спид Девил авто. Семена марихуаны наложенным платежом по Украине Компания “Семечка Джа” занимается реализацией отборных семян коноплилучших видов и уже долгие годы занимает одну из лидирующих позиций в этом сегменте рынка. Обратите внимание как в Европе сделан сбыт марихуаны. Взять хотябы http://www.cannabiscollege.com/ или там https://www.cancer.gov/about-cancer/treatment/cam/hp/cannabis-pdq. Легализация делается во всё большем количестве стран. Культура постоянно совершенствуется А что мы видим у в сране только один интернет магазин соответствующий Европейскому уровню !!! Единственный отличный магазин семян конопли - seedjah.com и тот прикрыт роскомнадзором ((( Наша фирма предлагаем Вам семена только наивысшего качества, которые имеют потрясающе высокий всхожесть. Кроме качества нашего товара, Вас без сомнения удивят наши приятные цены. Это объясняется тем, что большая конкуренция среди магазинов, предлагающих аналогичнуюпродукт, вынуждаетбороться за безупречное качество семян и обслуживания и при этом удерживать невысокие стоимость. Покупая семена канабиса в нашем интернет-магазине, Вы гарантированно получите тот самый вид, что Вы заказывали. Наша фирма можем доставить семена марихуаны по территории Украины и по всей России. Если по какой-то причине Вы не получаете свой заказ, мы ручаемся возврат всей суммы, уплаченной за товар. вот тут http://семечка-джа.com/ua/%D0% BA%D1%83%D0%BF%D0%B8%D1%82%D1%8C_%D1%81%D0%B5%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D0%B0_%D0%BC%D0%B0%D1%80%D0%B8%D1%85%D1%83%D0%B0%D0%BD %D1%8B_%D1%81%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%B0_sativa/ Сатіва - насіння конопель И, напоследок, касаемо тайности – мы ценит выбор своих покупателей, поэтому, при заказе семян конопли в нашей компании, Вы можете быть полностью уверены, что абсолютно вся инфа о покупателе и месте доставки останется в тайне. соц. сети https://ok.ru/profile/572871626215 https://www.facebook.com/jah.seed.568 https://twitter.com/?lang=ru https://www.instagram.com/semena_cannabisa/ https://www.youtube.com/channel/UCN-p65XvEBa1HA_PeWoQ4bQ https://plus.google.com/communities/114289740677239650133 т. +38(099)76-66-563

RobertoBLOOT, 04.03.2017, 17:30

Здравствуйте! Хочу предоставить вам довольно интересную программу Уникальная программа для публикаций чужих популярных сообщений у себя в группе ВК [img]http://ktoit.com/wp-content/uploads/2014/02/mixposter2-1.png[/img] Профессиональный софт дает возможностьразместить в своих группах в Контактес других групп популярные материалы, которые имеют самыеклассные оценки пользователей. Тем самым выпривлечете целевую аудиторию к своему профилю. Вы сможете в короткий срок получитьбольшое количество подписчиков. Все что вам нужно, это подобрать под свою тематику популярный материал среди групп, а затем скопировать публикацию в программу и дальше утилита все сделает в автоматическом режиме (самостоятельно опубликует материал в вашу группу в Контакте) Особенности программы Mix Poster - Распознавание капчи - Автоматическая публикация на стену (репост) - Планировка постинга, по заданному в настройках времени и дате - Одновременнограбит в нескольких группах - В программу встроен браузер - Встроены фильтры Odnoklassniki Inviter поможет вам раскрутить свою группу или аккаунт в самые кратчайшие сроки Имеет понятные и простые настройки. Для предотвращения бана в одноклассниках задержки уже выставлены, причем в настройках программы паузы между отправкой сообщений тестировались методом подбора. Таким образом вас не заблокируют за открытый спам. Пароль для активации любой (например 123) Важное преимущество приложение заключается в том, что она может рассылать сообщение круглые сутки. Поэтому ваша группа или аккаунт очень быстро раскрутится и приобретет популярность. http://dirrip.com/ - софт длЯ компьютера бесплатно скачать

Залиште коментар:

Ваше ім’я:
Текст:
85+2=  (введіть результат обчислення)
Додати коментар
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
<червень 
Опитування

Більше матеріалів якого змісту ви б бажали бачити на сайті "Полтавського вісника"?

Інтерв'ю з цікавими особистостями
Статей про історію Полтави
Політичних оглядів
Листів від читачів газети
Розширену афішу культурних заходів
Новий літературний розділ
Анекдоти від полтавців

Проголосувати та переглянути результати.