23 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

Навесні відзначаємо День землевпорядника

Відповідно до указу Президента з 2000 року в Україні в другу суботу березня відзначається професійне свято – День землевпорядника.

Землевпорядна служба України давно перестала бути відомством, яке здійснює лише реєстацію земельних ділянок, вона об’єднала потужний потенціал у сфері адміністративної, оціночної та консалтингової діяльності. Запуск електронних послуг Держгеокадастру суттєво спростив процес комунікації та взаємодії громадян, юридичних осіб із землевпорядною службою.

Он-лайн режим доступу до реєстраційних баз став реальним позитивним здобутком Держгеокадастру. Адже з будь-якої точки України через інтернет можна отримати адміністративну послугу Державного земельного кадастру.
Колектив управління Держгеокадастру в місті Полтаві.
У рамках реорганізації та скорочення державної служби створено міськрайонне управління у Полтавському районі та місті Полтаві Головного управлівння Держгеокадастру у Полтавській області, до якого увійшли відділ у м.Полтаві та відділ у Полтавському районі.

– Колектив нашого управління складається з 18 висококваліфікованих працівників, які докладають зусиль на місцевому рівні щодо інвентаризації земель, нормативної грошової оцінки, – розповіла начальник управління Держгеокадастру у місті Полтаві Полтавської області Алла Косик. – Як приклад – загальні суми оплати за землю в Полтаві та Полтавському районі щороку збільшуються на 3–5%. Лише за минулий рік два відділи управління надали близько 20 тисяч адміністративних послуг, інших запитів та звернень, провели близько 350 прийомів громадян. Завдяки тісній співпраці з центрами надання адміністративних послуг Полтавської міської ради та районної державної адміністрації у Полтавському районі значною мірою покращено якість прийому громадян та юридичних осіб. Міськрайонне управління у Полтавському районі та місті Полтаві Головного управлівння Держгеокадастру у Полтавській області вітає працівників галузі зі святом землевпорядника та бажає здоров’я, натхнення, успіхів у розбудові нашого краю. Оскільки в колективі переважна більшість жінок, тож зі святом 8 Березня! Будьте багаті, щедрі, красиві, як наша рідна земля!
Володимир Сулименко, 09.03.2017, 15:21818
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень