На більше полтавців не вистачило

«Ворскла» (Полтава) – «Зоря» (Луганськ) – 1:2
Голи: Шарпар, 73 (пен.) – Гречишкін, 24, Калитвинцев, 45+1 (пен.)

«Ворскла»: Шуст, Ребенок, Чижов, Кравченко, Чеснаков, Хльобас, Шарпар, Мякушко, Загорулько, Ткачук (Одарюк 62), Пердута

Перевага «Зорі» позначилося ще в дебюті. Більше м'яч контролювали гості, змушуючи суперника зосереджувати великі сили в обороні. Однак перший небезпечний момент створили все ж господарі, коли Хльобас не зміг замкнути передачу від Загорулька. Потім у підопічних Вернидуба було відразу три досить небезпечних кутових, два з яких закінчилися ударами, а також кілька позиційних гострих комбінацій, тому в Шуста роботи вистачало. Можливо, через постійний тиск на ворота й помилився голкіпер «Ворскли» на 24-й хвилині. Після прориву Соболя Чижов порушив правила, до м'яча підійшов Гречишкін і майстерним ударом з 35 метрів відправив м’яч у сітку, як кажуть, «за комірець» воротарю полтавців – 0:1.

Відкривши рахунок, гості підсилили тиск на суперника і змусили його помилятися ще частіше. Перед самим свистком на перерву Боневентуре увірвався у штрафний майданчик, а там його збив… Чижов. Ось так Олександр повернувся у свою рідну команду. Арбітр за це порушення призначив пенальті, а вирок холоднокровно виконав Калитвинцев, розвівши голкіпера і м'яч по різних кутах, – 0:2.

У другому таймі «Ворскла» виглядала активнішою, намагалася реалізувати кожну невелику можливість загострити ситуацію, але брак у діях господарів був дуже високим. У нападі у «Ворскли» виділялися Загорулько і Хльобас, які загострювали гру за рахунок індивідуальних дій. Усе ж один м'яч господарі відіграли. У своєму штрафному Гречишкін зачепив ногу Одарюка, арбітр призначив пенальті, який реалізував Шарпар, – 1:2. На більше полтавців не вистачило.

Результати інших матчів 20 туру Прем'єр-ліги України 2016/2017: «Дніпро» – «Чорноморець» – 1:1, «Динамо» – «Олімпік» – 1:0, «Карпати» – ФК «Олександрія» – 1:0, «Сталь» – «Зірка» – 3:0, «Волинь» – «Шахтар» – 0:1.