24 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

Урочисто привітали працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

15 березня у ПД «Листопад» відбувся святковий захід, на якому з нагоди професійного свята урочисто привітали творців благоустрою рідної Полтави.

Почесну грамоту із врученням нагрудного знака отримала робітниця зеленого будівництва КП «Декоративні культури» Надія Ільїна.
Цього дня на свято запросили працівників КП «Житлово-експлуатаційної організації №2», комунального підприємства «Ремліфт», КП «Полтаваелектроавтотранс», КП «Декоративні культури», працівників підприємства електромереж зовнішнього освітлення «Міськсвітло», КП «Спецкомбінат похоронно-ритуального обслуговування», комунального автотранспортного підприємства 1628, а також працівників КП «Полтавська міська шляхово-експлуатаційна дільниця» та КП «Полтава-сервіс».

Саме ці люди, незважаючи на пору року та час доби, забезпечують життєдіяльність нашого міста. Вони роблять усе можливе для того, щоб життя кожного полтавця було комфортним та безпечним, саме вони піклуються про тепло в наших оселях, охайність і чистоту вулиць, доступні та якісні побутові послуги. Своєю нелегкою працею вони створюють добробут людей.

Міський голова вручає двірнику КП «ЖЕО-2» Валентині Корольовій сертифікат на отримання двокімнатної квартири.
Привітати працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення прийшли представники влади на чолі з міським головою Олександром Мамаєм. Очільник міста підбив підсумки з фінансування та виконання робіт за минулий та поточний роки. Так, протягом 2016 року на утримання та розвиток житлово-комунального господарства міста було витрачено понад 647 млн грн. За ці кошти відремонтовано 563 тисячі кв. м дорожнього покриття, проведено капітальні ремонти житлового фонду міста, ліквідовано близько десяти тисяч стихійних сміттєзвалищ, відремонтовано понад 209 кілометрів повітряних ліній зовнішнього освітлення, понад 700 вуличних ліхтарів, придбано п'ять нових тролейбусів тощо. Усе це, без сумніву, зробило проживання в нашому місті комфортнішим та якіснішим.

– Галузь житлово-комунального господарства Полтави – це 11 комунальних підприємств, на яких працюють близько чотирьох тисяч осіб. Утримувати у належному стані велике міське господарство – щоденна праця і велика відповідальність, – зазначив міський голова Олександр Мамай. – Упевнений, що спільними зусиллями ми зможемо й надалі сприяти комфортному життю містян. Разом нам удасться подолати всі можливі проблеми та піднести рівень житлово-комунальних послуг до міжнародних стандартів. Дякую вам за наполегливу, самовіддану і відповідальну працю!
Щасливі власники туристичних путівок до Львова.

За особистий внесок у розвиток галузі, забезпечення стабільної роботи, високий професіоналізм та з нагоди відзначення професійного свята – Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення – міський голова вручив 30 працівникам житлово-комунального господарства Почесні грамоти, у тім числі й з врученням нагрудних знаків, та грошові винагороди в розмірі 500 грн.

Найочікуванішими подарунками стали чотири сертифікати на отримання житла. Власниками однокімнатних квартир стали слюсар аварійно-відновлювальних робіт КП «Полтававодоканал» Богдан Радченко, працівники КП «Житлово-експлуатаційна організація №2» Полтавської міської ради – слюсар-сантехнік Михайло Драбинка та двірник Валентина Корольова. Двокімнатну квартиру отримала оператор котельні Полтавського обласного комунального виробничого підприємства теплового господарства «Полтаватеплоенерго» Валентина Бреславець. Особливим сюрпризом став розіграш 38 туристичних путівок на двох до Львова.

Святковий настрій гостям свята створювали ансамбль «Сувенір», народна артистка України Наталія Хоменко, талановита співачка Олена Ковтун та запальний Олександр Кварта.

Олександра Горященко
Іван Мольченко, 17.03.2017, 10:32780
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень