27 квітня 2018 • № 17 (1501)
Rss  

Мама, тато, я — спортивна сім’я

Олександр Мамай привітав переможців – сім’ю Соколових.
Саме під такою назвою кілька років поспіль відбуваються міські змагання за підтримки міського голови Олександра Мамая, за ініціативи управління у справах сім’ї, молоді та спорту, комунального закладу «Полтавський міський заклад-центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», а також за участі управління освіти та загальноосвітніх закладів міста.

11 березня на базі ЗОШ №34 відбулися традиційні спортивні змагання, у яких щороку беруть участь понад 20 полтавських сімей. До речі, спостерігається позитивна тенденція до збільшення сімей-учасників. Так, цього року у змаганнях узяли участь 23 спортивні родини. Це свідчить про те, говорять організатори, що спорт та здоровий спосіб життя стають усе більш пріоритетними в нашому суспільстві.

Основна мета цих змагань – формування родинних традицій до занять фізичною культурою та спортом.

– Завдання всіх батьків – залучення дітей до активного способу життя. Але сьогодні особливо приємно, що діти своїм прикладом залучають батьків до спорту та фізкультури, – говорить міський голова Олександр Мамай. – Я на цей захід приходжу не вперше й намагаюся привернути увагу до того, наскільки важливо вести здоровий спортивний спосіб життя. Із кожним роком у спортивній залі збирається все більше батьків, школярів та вболівальників, і це також сприяє популяризації такого дозвілля. Адже той, хто сьогодні завітав на цей захід, занурився в атмосферу адреналіну та здорового суперництва, обов’язково захоче також долучитися і взяти участь у подібних змаганнях.

Переможці та призери змагань беруть участь в обласних та всеукраїнських конкурсах. У 2011 році родина Жирових здобула перемогу на всеукраїнських змаганнях «Мама, тато, я – спортивна сім’я» в Одесі. А торішні переможці – родина Вовчиків, представники ЗОШ №34 – стали переможцями обласних змагань. Тому вже третій рік поспіль спортивний конкурс відбувається саме в цьому навчальному закладі.

Цього року програмою було передбачено шість спортивних естафет на перевірку спритності, швидкості та вправності членів родин. У перервах між конкурсами для гостей свята демонстрували свої кращі номери різні спортивно-хореографічні колективи міста.

Після ретельних підрахунків члени журі визначили трійку сімей-переможців. Третьою стала сім’я Передеріїв (гімназія №13), друге місце здобула сім’я Македонів (гімназія №30), а переможне виборола сім’я Соколових (ЗНЗ №27). Незважаючи на те що були обрані переможці змагань, дипломи та подарунки від організаторів свята отримали всі команди. Приємною несподіванкою для учасників став ще один подарунок від міського голови – родинні поїздки до Львова.
Вікторія Білокінь, 17.03.2017, 10:40630
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
<березень