18 серпня 2019 • № 33 (1569)
Rss  

На сесії міськради розглянули низку важливих для життєдіяльності міста питань

Минулого тижня, 24 березня, відбулася десята сесія Полтавської міської ради сьомого скликання, яку провів міський голова Олександр Мамай.

На засіданні були присутні 41 депутат із 42, заступники міського голови, начальники управлінь та відділів виконавчого комітету, представники громадськості, ЗМІ. Згідно з регламентом, на початку засідання слово надали представникам громади, які попередньо записалися до виступу. Полтавці зверталися до депутатського корпусу з різними проблемами, у розв’язанні яких їм пообіцяли допомогти. Виступали також депутати.

На розгляд сесії було винесено 59 питань. Після обговорення два виключили і включили питання, що стосувалося ОСББ (про списання з балансу багатоквартирних будинків). Депутати також підтримали пропозицію поставити на розгляд це питання першим, а не останнім, щоб не затримувати представників ОСББ, які були присутні в залі і яких це питання стосувалося. Зрештою депутати прийняли рішення про списання з балансу багатоквартирних будинків, і тепер управляти ними будуть ОСББ.

Далі розглянули низку важливих для життєдіяльності міста питань, зокрема затвердили зміни до показників міського бюджету на 2017 рік. За пропозиціями заступників міського голови та головних розпорядників бюджетних коштів збільшуються видатки міського бюджету за рахунок залишків бюджетних коштів станом на 1 січня 2017 року, перевиконання доходної частини по бюджету розвитку. Додаткове фінансування отримають управління освіти, управління у справах сім’ї, молоді та спорту, управління охорони здоров’я, управління соціального розвитку, управління культури, управління житлово-комунального господарства та управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення.

Також депутати підтримали зміни до низки міських програм, зокрема проект рішення про внесення змін до «Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою м. Полтави на 2017 рік». Відповідно до нього, на галузь ЖКГ буде додатково виділено 20 млн грн. Ці кошти не були використані у 2016 році і будуть використані в рамках нового бюджету. З цієї суми 11 млн грн планується витратити на капітальний ремонт проїзних частин, тротуарів та доріжок місць поховань, 3 млн грн – на капітальний ремонт тротуарів; 3 млн грн – на капітальний ремонт підземних переходів; 3 млн грн – на реконструкцію вулиці Нікітченка.

Серед іншого депутати ухвалили рішення про звільнення Олексія Чепурка з посади заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів (питання ЖКГ) і наступне рішення – про призначення на цю посаду Андрія Ляміна. Також підтримано звернення депутатів Полтавської міської ради до Президента України, Верховної Ради, Прем’єр-міністра з вимогою вжити всіх необхідних заходів для недопущення скасування мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення і продовжити його ще на десять років.

Катерина Вовк
Іван Мольченко, 04.04.2017, 14:252494
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень