25 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

Вихованці й викладачі дитячої музичної школи №1 вражали талантами


Святковий весняний настрій панує цими днями у полтавських закладах культури – свої мистецькі здобутки під час творчих звітів глядачам демонструють вихованці музичних шкіл міста. Яскравим незабутнім концертом у ПД «Листопад» 30 березня сезон відкрила школа з майже 100-річною історією – дитяча музична школа №1 ім.П.Майбороди.

Міський голова Олександр Мамай вітає директора ДМШ №1 Євгена Дудника.
На високому професійному рівні прозвучали цього дня музичні твори у виконанні вихованців та викладачів музичної школи. Слухачам було представлене все розмаїття жанрів – від класики до сучасної музики.

Ансамбль бандуристів, керівник Олена Коновал.
Звітний концерт – це завжди подія не тільки для викладачів і вихованців, які в очікуванні виступу схвильовано виглядають з-за куліс, а й для їхніх батьків, рідних, друзів, знайомих. Більше того, це подія в рамках культурного життя цілого міста. Тож учасників звітного концерту привітав почесний гість – міський голова Олександр Мамай:
– Насамперед зі словами щирої вдячності звертаюся до викладачів музичної школи. Спасибі вам за те, що вкладаєте у дітей свою душу, прищеплюєте любов до мистецтва. Бажаю вам, шановні батьки, щоб діти радували вас своїми досягненнями. Я гордий від того, що у нашому місті живуть такі талановиті діти! Про це свідчать їхні численні перемоги на різних конкурсах та у змаганнях. Упевнений, майбутнє нашого міста, майбутнє нашої країни в надійних руках!

Звітний концерт – справжнє свято для міста, тож без подарунків не обійшлося. Аби вихованці першої музичної навчалися у комфортних умовах, міський голова вручив директорові школи Євгену Дуднику сертифікат на 2 млн грн для ремонту і придбання музичної апаратури, а також Подяку колективу ДМШ №1 ім.П.Майбороди за високий професіоналізм та вагомі творчі здобутки.

Звітний концерт тривав кілька годин, і то не можна сказати, що перша музична продемонструвала всі свої таланти. Усі, хто завітав того дня до «Листопада», зовсім про це не пошкодували, бо отримали найкращі емоції та приємні враження від концертних номерів юних музикантів та їхніх наставників. Так тримати!

Полтавська дитяча музична школа №1 ім.П.І.Майбороди – найстаріша та найбільша в Полтаві. Була відкрита 1 вересня 1938 року на базі дитячої студії при Полтавському музичному училищі. У 60-х роках саме на базі школи були створені 2-га та 3-тя музичні школи, шість студій у місті та районах. З перших років свого заснування заклад бере активну участь у культурному та музичному житті міста.

Нині тут навчаються 767 дітей. Викладацький склад налічує понад 100 педагогів, з яких 17 – спеціалісти вищої категорії та 30 – спеціалісти першої категорії. І всі вони талановиті, натхненні, творчі, як і директор школи, заслужений працівник культури України Євген Дудник. Він не лише мудрий та досвідчений керівник, а й блискучий музикант, художній керівник відомого гурту «Живі барабани».

Викладачі та учні школи щороку показують високий рівень своєї професійної майстерності на міжнародних, всеукраїнських та обласних конкурсах, а також на концертах різних рівнів.
Наталія Вісич, 07.04.2017, 11:53661
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень