24 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

Творчий звіт талантів дитячої музичної школи №2 імені Володимира Шаповаленка

А вже 4 квітня у міському Будинку культури відбулося яскраве свято дитячої музичної школи №2 ім.Володимира Шаповаленка, яке підготували викладачі та вихованці закладу. На урочистий вечір талантів завітали шанувальники юних полтавських музикантів, рідні й близькі, представники галузі культури.

Бандуристка ДМШ №2 Надiя Герасименко.
Особисто привітав усіх присутніх із цією подією міський голова Олександр Мамай. Він зазначив, що з року в рік юні віртуози Полтави радують своїми талантами та досягненнями на всеукраїнських та міжнародних конкурсах:
– Понад п'ять тисяч юних полтавців розвивають свої творчі здібності в школах естетичного виховання міста. Їхні перемоги на фестивалях, високий рівень майстерності – це передусім заслуга талановитих та професійних викладачів, – зазначив очільник міста. – Бажаю другій музичній школі процвітання, прекрасних вихованців. Обіцяю, що міська влада і надалі буде підтримувати школи естетичного виховання та сприяти подальшому розвитку.

Пiд час вручення сертифiката.
Не обійшлося і без приємних сюрпризів. Міський голова вручив директорові Полтавської дитячої музичної школи №2 Олегу Хниченку подяку та сертифікат на 1,5 млн грн на проведення ремонтних робіт у закладі та на придбання необхідного обладнання.

У звітному концерті були представлені усі шість відділів школи. Загалом понад 16 колективів – ансамблі бандуристів, оркестри баяністів і народних інструментів, фортепіанні дуети і тріо – склали концертну програму заходу. Директор закладу Олег Хниченко говорить, що до цього свята готувалися старанно та наполегливо, адже це підсумок роботи всього колективу за навчальний рік.

Учні школи звітний концерт порівнюють з іспитами. Готуються до нього ретельно, намагаються показати все найкраще, чого навчилися за рік.

14-річна бандуристка Надія Герасименко із захопленням розповіла про свою любов до музичного інструмента:
– Бандура – невід'ємна частина мого життя. Упродовж восьми років я з нею не розлучаюся. Сум і радість, тривогу і спокій – усе можна передати за допомогою гри на бандурі.

Полтавська дитяча музична школа №2 відкрита 1 вересня 1964 року. Рішенням виконавчого комітету Полтавської міської ради №86 від 09.04.2003 року школі присвоєно ім'я Володимира Шаповаленка – нашого земляка, композитора, хорового диригента, музикознавця та журналіста, ведучого музичних передач для дітей та юнацтва на українському радіо.

У школі працює 64 викладачі. Учні опановують гру майже на всіх музичних інструментах. На шести відділах школи навчається 465 учнів, створено 17 учнівських творчих колективів, у яких налічується понад 400 учасників. Усі творчі колективи – постійні учасники шкільних, міських та обласних фестивалів, конкурсів та концертів.

Викладачі та учні школи щороку здобувають високі відзнаки на міжнародних, всеукраїнських та обласних конкурсах, про що свідчать грамоти, дипломи та подяки. Лише за останній рік понад 100 грамот і подяк мають учні школи за вагомий внесок у розвиток українського національного мистецтва та за високу виконавську майстерність, із них 39 – міжнародного та всеукраїнського рівнів.
за матеріалами прес-служби Полтавської міської ради, 07.04.2017, 11:592649
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень