22 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

Під час чергового об’їзду міста комунальники оглянули дитячі майданчики

4 квітня відбувся черговий об’їзд міста керівниками комунальних підприємств та установ, який провів заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Андрій Лямін.

Цього разу особливу увагу приділили дитячим майданчикам. Заступник міського голови особисто оглянув місця відпочинку дітей у парку біля стадіону «Ворскла», на вулиці Петра Юрченка, у парку біля меморіалу Слави та в Зеленому гаю на вулиці Патріарха Мстислава.

– Дитячі майданчики мають задовольняти потреби полтавської малечі у спілкуванні та розвагах. Та перш за все вони мають бути безпечними, – зауважив заступник міського голови. – Тож передивляємося всі конструкції на наявність недоліків, аби якомога швидше ліквідувати їх та запобігти дитячому травматизмові.

Окрім цього, він поспілкувався з батьками, які під час об’їзду гуляли з дітьми на майданчиках, та дізнався, яких саме змін вони потребують. Так, жителі авіамістечка звернулися з проханням відремонтувати дитячу гірку, на якій так полюбляють кататися їхні діти. Андрій Юрійович, врахувавши побажання батьків, надав відповідні доручення КП «Декоративні культури», на балансі якого перебуває цей майданчик.

Заступник міського голови також повідомив, що фарбуватимуть усі дитячі майданчики міста. Тож були надані доручення по закупівлі необхідних матеріалів для проведення робіт та облаштування у найкоротші терміни місць відпочинку дітей.

Окрім цього, під час об’їзду Андрій Лямін акцентував увагу керівників комунальних служб на дотриманні графіку робіт у рамках двомісячника благоустрою, надав доручення щодо прибирання міських територій, вивезення сміття, зрізаних гілок, якнайшвидшого поновлення дорожньої розмітки.

Про виконання наданих доручень керівники комунальних служб звітуватимуть за тиждень.
за матеріалами прес-служби Полтавської міської ради, 07.04.2017, 13:15532
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень