«Ворскла» (Полтава) – «Волинь» (Луцьк) – 2:0
Голи: Шарпар, 34, Хльобас, 62

«Ворскла»: Сарнавський – Сапай, Чеснаков, Чижов, Ребенок – А.Ткачук (Кунєв, 79), Д.Кравченко – Хльобас (Загорулько, 85), Шарпар, Мякушко – Одарюк (Саків, 88).
«Волинь»: Кичак – Тетеренко, Р.Никитюк, Міха, Шаповал – Романюк (Задерецький, 78), Логінов, Герасимюк, Мемешев (Дудік, 46) – Петров, Діденко (Ляшенко, 59).

Попередження: Ребенок, 17, Чижов, 27, Шарпар, 45 – Міха, 9, Никитюк, 90+2.

1 квітня полтавська «Ворскла» в рамках 23 туру чемпіонату країни приймала луцьку «Волинь». Цим матчем розпочався другий етап першості. Саме другий етап, а не друге коло, бо далі команди боротимуться за місця під сонцем за принципово новою схемою: перші шість клубів позмагаються за медалі першості та путівки до євротурнірів, а ті, хто посів місця з шостого по 12, виявлять двох аутсайдерів, які й покинуть Прем'єр-лігу. При цьому набрані командами у попередніх 22 турах очки зберігаються. Відтак, якщо мотивацію першої шістки ще можна зрозуміти, то, приміром, для полтавської «Ворскли» додаткові ігри в «другому ешелоні» ні гріють ні холодять. Звідси й ставлення глядачів до подібних експериментів: попри вже доволі теплу погоду, на трибунах було не більше тисячі глядачів.

Хай там як, а «Ворскла» грала з бажанням і цілком заслужено здобула першу в цьому році перемогу. А відкрили рахунок господарі на 34-й хвилині: Мякушко відпасував на хід Шарпару (до речі, колишньому гравцеві «Волині»), який переграв голкіпера, і м'ячеві вже, як кажуть, діватися було нікуди – 1:0.

У другому таймі полтавці не розслабилися і не один раз могли збільшити рахунок. Та вдалося це на 63-й хвилині, коли Хльобас одержав пас від того ж Мякушка, теж вийшов сам на сам із Кичаком і забив другий гол.
Павло Долинський, 07.04.2017, 13:471318