18 серпня 2019 • № 33 (1569)
Rss  

Міському Будинку культури цього року — 60!


Директор обласного центру народної творчості Дмитро Соколов нагороджує режисера народного театру Галину Чернявську.
Колектив Полтавського міського будинку культури незабаром відзначатиме ювілей. Ось уже 60 років таланти мають тут затишний дім для свого натхнення! Цей концерт ще не заявляли як ювілейний (той відбудеться у травні), але він був звітний: колективи показували краще з репертуару, надбане за рік, – саме такий концерт цими днями у МБК і відбувся.

Мистецькі традиції МБК з роками лише примножилися. Люблять наших артистів і полтавці, знають їх і далеко за кордонами України, бо часто виїздять вихованці колективів на різні зарубіжні фестивалі, а чимало випускників має нині вже власні мистецькі осередки.

Найпершим, найстаршим і найшанованішим колективом у МБК по праву вважається заслужений ансамбль пісні і танцю України «Лтава» ім.Валентина Міщенка. Як і сам МБК, цей колектив у травні відзначатиме 60-річчя, а його нинішній керівник Наталія Іванова теж цього року ювілярка – і в житті, і в творчості.

За сценарієм ведучі представляли мистецькі колективи за часовими епохами – і це правильно, бо ж і є вони в нашому місті легендарними. Це й кіностудія, яка ще в ті далекі роки знімала документальні фільми. Гуртки, які нині змінилися потужними творчими центрами. А ось танцювальні колективи МБК – це історія цілого руху: діти показують такий клас виконавської майстерності, що якось не піднімається рука писати про них – самодіяльність.

Директор МБК Оксана Дейнега подякувала насамперед ветеранам. Подяку міського голови з нагрудним знаком отримала режисер «Народного театру на Павленках» Галина Чернявська. До речі, у звітному концерті актори її театру презентували уривок з вистави «Ніч на полонині», що просто-таки зачарував присутніх. Грамоти до ювілею отримало чимало працівників, які забезпечують технічну діяльність МБК, – їхня праця в тіні куліс, але без неї жоден концерт неможливий.

Ювілей – це не мить і навіть не день у житті МБК. Це величезна праця всіх учасників кожного колективу, їм є що презентувати, чим пишатися, і вони з радістю готові обдаровувати свого кращого у світі глядача мистецькими діамантами.

А колектив газети «Полтавський вісник»» вітає артистів-аматорів з особливою теплотою, бо наш редактор Лариса Семеняга тривалий час очолювала МБК – у її серці живе й нині любов до кожного митця, разом з яким їй довелося ткати полотно історії цього закладу культури!

Марія Бойко, 11.04.2017, 13:282764
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень