17 червня 2019 • № 24 (1560)
Rss  

У Полтаві тривають звітні концерти творчих колективів

Минулого тижня перед своїми глядачами та шанувальниками прозвітували колективи дитячої музичної школи №3 ім. Бориса Гмирі та Творчого центру Наталії Май.

Учні ДМШ №3 демонструють свої таланти.
6 квітня концертну програму з 40 номерів на сцені міського Будинку культури показали учні та викладачі ДМШ №3. Участь у ній узяли вихованці всіх шести відділів закладу.

Олександр Мамай вручає директору ДМШ №3 Олегові Чечотці сертифікат на 1 млн грн.
– Упродовж року діти старанно вчилися, щоб сьогодні вразити глядача, показавши найкраще, – говорить директор закладу Олег Чечотка. – Це своєрідний іспит і для викладачів, і для учнів. Наші діти – постійні переможці всеукраїнських та міжнародних конкурсів.

Випускник закладу Андрій Романов вважає, що музику мало любити – її потрібно відчувати й щоденно наполегливо працювати. На нього, за словами директора, покладають великі надії.
– До виконання композиції «Весільний день у Трольхаугені» Гріна готувався наполегливо та старанно, – говорить Андрій. – Щоразу з керівником виправляли недоліки, доки виконання твору не стало ідеальним. Надалі своє життя хочу пов’язати з музикою – бути не лише музикантом, а й композитором.

Підтримати юні дарування завітав міський голова Олександр Мамай. Він вважає, що полтавські початкові мистецькі заклади якнайкраще розвивають творчі здібності. А їхні щорічні звітні концерти це доводять.
– Для одних заняття музикою – хобі, для інших навчання в музичній школі може стати початком професійного визначення й першим кроком до великих звершень. Завдання міської влади – створити всі умови, щоб дитячі таланти розвивалися, –
зазначив він.

Очільник міста вручив подяку колективу школи та сертифікат на 1 млн грн для ремонту закладу, а також придбання необхідного обладнання.

Уже 8 квітня відбувся звітний концерт Творчого центру Наталії Май.
«Посиденьки по-полтавськи» від Творчого центру Наталії Май.
На урочистий вечір талантів, що мав назву «На посиденьки по-полтавськи», завітали шанувальники творчості співачки та її вихованців, рідні й близькі, представники галузі культури.

– Відродити українську пісню, зробити її більш сучасною, щоб вона була цікавою юному поколінню, – саме це ми взяли за мету, готуючись до концерту, – говорить заслужена артистка України Наталія Май. – Робота над аранжуванням та виконанням була дуже цікавою, особливо дітям. Це допомогло їм зануритися в історію свого народу.
Центр Наталії Май відвідує понад сотню дітей віком від трьох років, приїздять з усієї області. Педагоги закладу сприяють духовному відродженню української пісні та народних традицій. На заняттях діти можуть проявити свою індивідуальність, неповторність.

11-річна Олеся Шаповал із Гадяцького району вокалом у студії займається чотири роки. Дівчинка пригадує: коли виборола перемогу на телепроекті «Полтавщино, співай», її запросили до студії Наталії Май.
– Скільки себе пам’ятаю, завжди співаю, – говорить Олеся. – Дуже люблю пісню, особливо народну. Сьогодні представляю композицію «Ой летять галочки» в обробці Наталії Май. Сподіваюся, що всім присутнім сучасна версія твору припаде до душі так, як і мені.

Роботою Творчого центру задоволена й мама Олесі. Саме тут учителі показали дівчинці, як володіти голосом. І завдяки цьому, переконана Наталія Шаповал, вони займають призові місця на конкурсах.

Особисто привітав присутніх міський голова Олександр Мамай. Він зазначив, що вихованці студії – постійні учасники культурно-мистецьких заходів міста:
– Насамперед дякую дітям і вчителям за їхню велику щоденну працю. Саме вони зібрали нас на це мистецьке свято. Особлива вдячність Наталії Май, людині, яка згуртувала всіх довкола української пісні. Переконаний, що в жодному обласному центрі немає такої творчої студії, як у нас.

На звітному концерті вихованці продемонстрували глядачам вокальну майстерність, якої досягли за творчий сезон. Зі сцени лунали найкращі зразки української народної пісні у виконанні учнів студії. Виступи доповнили яскраві костюми й оригінальні постановки.

Учні Творчого центру Наталії Май під керівництвом умілих педагогів опановують багатоголосся, навчаються вільно та впевнено почуватися на сцені.
за матеріалами прес-служби Полтавської міської ради, 17.04.2017, 13:46580
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
<травень