25 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

Мелодії весни народного хореографічного колективу «Міленіум»


Пошук талановитих дітей став основною метою Народного хореографічного колективу «Міленіум» на чолі з хореографом-балетмейстером, кандидатом педагогічних наук, доцентом кафедри хореографії ПНПУ ім.В.Г.Короленка, заслуженим працівником культури України Оленою Таранцевою. А головним завданням залишається вдосконалення рівня естетичного виховання дітей. У час глобальної комп'ютеризації дуже мало часу на творчість. У час розвитку індивідуальності дуже часто забуваються колективні інтереси. Доброта, чесність, порядність, відповідальність, самовідданість, працелюбність – ось головні принципи, що прищеплюються змалку в Народному хореографічному колективі «Міленіум». «Міленіум» – це родина, свято, натхнення.

Народний хореографічний колектив «Міленіум» не просто хореографічний колектив. Це популярна сучасна хореографічна школа, де навчаються діти з трьох років. Для кожної вікової групи створюються і відпрацьовуються постановки під сучасну музику із різними трюками і танцювальними підтримками. Яскравість костюмів, злагодженість рухів і артистизм танцюристів високо оцінюються на різноманітних конкурсах. Для міленіумівців це основні критерії вдалої роботи над хореографічною постановкою.

24–25 березня в Києві проходив Міжнародний фестиваль-конкурс «Мелодія весни», на якому Народний хореографічний колектив «Міленіум» мав нагоду показати свої надбання, вміння і навички. Серед багатьох учасників, а це понад 30 творчих колективів із різних куточків України – Одеси, Чернігова, Києва, Львова, Івано-Франківська, а також із Польщі і Словаччини полтавський «Міленіум» яскраво відзначився. До складу журі входили відомі артисти, педагоги творчих вищих навчальних закладів, керівники творчих колективів, діячі культури та мистецтва. Неупередженість та об'єктивне оцінювання журі по закінченні конкурсних днів визначили переможців. Можна з гордістю і радо вітати старшу групу Народного хореографічного колективу «Міленіум», яка стала володарем гран-прі, середню і молодшу групи, які стали лауреатами першої премії. Усі учасники були нагороджені дипломами фестивалю, призовими кубками та медалями.

Окремо варто сказати і про дитячі хореографічні постановки Оксани Ульхової, що колись була вихованкою Олени Таранцевої у колективі «Міленіум», а нині повноцінний продовжувач її традицій. Сценічні костюми, жартівливі мелодії, обіграні у танці, загальна композиція не залишили ні глядачів, ні журі байдужими. Особливо сподобалася «Подоляночка». Так тримати, вперед до творчого Олімпу!

Цікавими видалися і позаконкурсні дні в Києві. Столиця, як і завжди, приємно дивує і радує своїх гостей. На цей раз міленіумівці мали змогу відвідати музей телевізійного каналу ТСН, зоопарк і, звичайно, насолодитися видами і вогнями вечірнього Хрещатика і загалом Києва. Сповнені натхнення, гордості за себе і колектив, стомлені, але щасливі учасники колективу повернулися переможцями до Полтави.

«Міленіум» укотре довів: якщо багато і наполегливо працювати, то обов'язково відчуєш приємний смак перемоги. Ансамбль постійно розвивається, і поїздка до Києва – це лише одна із творчих сходинок. А до цього їх було вже багато – безліч міжнародних, всеукраїнських, обласних і міських конкурсів та фестивалів як в Україні, так і за її межами. Добрі спогади по собі залишили останні конкурсні перемоги в Одесі та Пренцлау (Німеччина).

Тому не дивно, що феєричне шоу очікує глядачів і шанувальників Народного хореографічного колективу «Міленіум» на звітному концерті 24 травня у театрі ім.М.В.Гоголя. Усі зможуть почерпнути для себе енергію молодості і краси та отримати безліч позитивних емоцій.

Активний розвиток Народного хореографічного колективу «Міленіум» був би неможливим без допомоги і підтримки батьків, активної позиції батьківського комітету, а також директора Полтавської ЗОШ №10 Алли Ширай, начальника управління у справах сім'ї, молоді та спорту Полтавського міськвиконкому Олени Ромас, начальника Полтавського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Ольги Буднікової і всіх не байдужих до талановитих дітей.

Людмила Джеря
Іван Мольченко, 17.04.2017, 13:523069
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень