25 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

Із Великоднем привітали пацієнтів дитячої лікарні

13 квітня міський голова Олександр Мамай завітав до дитячої міської клінічної лікарні, аби привітати малечу із прийдешнім Великоднем.

Не всім дітям пощастило зустрічати ці святкові дні вдома. Через хворобу або травму вони перебуватимуть у лікарні й на Великдень. І хоча медики піклуються про малечу, додому, особливо на свята, хочеться всім. Комусь лікарі прогнозують виписку наступного тижня, комусь покращувати здоров'я ще довгий час. Серед інших маленькому Богдану пощастило трохи більше – він зустрічатиме свято за теплим родинним столом:
– Щокварталу ми приїжджаємо на процедури, – розповідає мама Богдана Людмила. – Син уже пройшов курс, і пощастило, що якраз завтра, 14 квітня, останній день лікування. Звичайно ж, такі світлі дні, як Великдень, хочеться проводити вдома. Незважаючи на те що на Христове Воскресіння ми будемо не в лікарні, а все одно приємно, що нас приїхали привітати, підняти настрій, підбадьорити. Психологічно легше боротися із хворобою, коли відчуваєш підтримку.

Діти, яким лікарі дозволили вийти з палат, зібралися у холі свого відділення на казкову виставу. До них цього дня завітали казкові герої та вихованки творчого центру Наталії Май.

Після вистави протоієрей Юрій, священик Свято-Успенського кафедрального собору УПЦ Київського патріархату, окропив малечу та батьків святою водою, а також освятив паски, які привіз для дітей міський голова Олександр Мамай.

– Дорогі діти, я бажаю вам щонайшвидшого одужання, – звернувся до маленьких пацієнтів очільник Полтави. – Одужуйте скоріше і повертайтеся до своїх домівок, де на вас чекають ваші батьки, рідні, які вас дуже люблять і хвилюються за вас. Знаю, що вам би дуже хотілось зустріти свято Великодня вдома, але так уже склалася доля… Аби підбадьорити вас сьогодні, ми дух свята привезли із собою. Тому що жодна дитина не повинна сумувати, тим паче у такі свята.

Олександр Мамай також особисто відвідав маленьких пацієнтів травматологічного відділення лікарні, які через важкі травми не змогли побувати на святі, та пригостив кожного смачними пасками й солодощами.

Загалом же великодні подарунки отримали 300 пацієнтів дитячої міської клінічної лікарні.

Міський голова також подякував і медичним сестрам, лікарям, які піклуються про дітей, зі співчуттям та теплом ставляться до них, прискорюючи їхнє повернення додому.
Сергій Лещенко, 20.04.2017, 14:26558
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень