18 червня 2019 • № 24 (1560)
Rss  

Полтавський коледж нафти і газу обрав свою королеву

18 квітня у Полтавському коледжі нафти і газу відбулося справжнє свято талантів, краси та грації – конкурс «Нафтова королева-2017». Подивитися на гарних, з чарівними усмішками дівчат завітали друзі та знайомі, однокурсники та викладачі.

Неповторна врода, працьовитість, гострий розум, велика любов та повага до рідного краю... Саме такими рисами наділені українські дівчата. Багато з цих рис притаманні й учасницям конкурсу.

Міський голова Олександр Мамай вручає нагороду володарцi титулу «Нафтова королева-2017» Вiкторiї Лазурович.
Цього року у змаганні за першість узяли участь дев’ять найгарніших та найталановитіших дівчат навчального закладу. Змагалися вони в чотирьох конкурсних епізодах, під час яких мали змогу продемонструвати всі свої вміння та здібності. Танцювали, співали, грали на музичних інструментах, декламували, дефілювали… Таким чином доводили: полтавські дівчата – найталановитіші.

Директор навчального закладу Любов Шумська зауважила: цей конкурс – добра традиція закладу, яка з кожним роком набуває чогось нового.
– Я пригадую перший конкурс «Нафтова королева», який відбувся у 2003 році. Відтоді він став окрасою нашого закладу. До цього часу і назва не змінилася, – розповіла Любов Петрівна. – Він – традиційний, по-особливому нам усім дорогий. Та сьогодні він особливий тим, що повністю був організований самими студентами. Величезне спасибі всім студентам, які взяли участь у підготовці цього чудового заходу. Дякую за можливість стати учасником такого незабутнього свята.

На запрошення студентів завітав міський голова Олександр Мамай. Він привітав дівчат зі святом чарівності та краси і зауважив: кожна з конкурсанток гідна перемоги:
– Сьогодні кожна дівчина проявила всі свої найкращі якості, найяскравіші здібності. Кожна з них – уже нафтова королева. Гарні, талановиті та, найголовніше, з багатим внутрішнім світом, що сьогодні і продемонстрували. На мою думку, кожна з дівчат варта перемоги!

Та не тільки теплі слова чекали на них, а й несподіваний приємний сюрприз. Кожна з дівчат отримала особливий подарунок від Олександра Мамая – по десять квитків на концерт рок-гурту «Океан Ельзи». Так, кожна учасниця конкурсу має змогу відвідати улюблений гурт тисяч українців разом з рідними та друзями.

Водночас очільник міста подарував по чотири квитки всім студентам, які взяли участь в організації свята.

Цього дня титул «Нафтова Королева-2017» виборола студентка Полтавського коледжу нафти і газу Вікторія Лазурович.
за матеріалами прес-служби Полтавської міської ради, 20.04.2017, 14:46660
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
<травень