18 червня 2019 • № 24 (1560)
Rss  

У парку «Перемога» відбулися урочистості для ветеранів Другої світової війни


5 травня у парку культури та відпочинку «Перемога» відбулися традиційні урочистості для тих, хто виборов для прийдешніх поколінь мирне небо над головою – ветеранів Другої світової війни. У кожного з них за плечима довгий бойовий і трудовий шлях, а груди прикрашають численні ордени і медалі, які свідчать про відвагу, героїзм у роки війни і ратний післявоєнний труд на благо Вітчизни.

Відзнаку одержує полковник у відставці Михайло Клепач.
– Найціннішою нагородою для кожного солдата була на той час медаль «За відвагу», – поділився спогадами ветеран війни Борис Баклицький. – Не вірте нікому, хто скаже, що війна – це не страшно. На жаль, моєму поколінню довелося дізнатися про це лихоліття не з книжок історії, а з історії власного життя. Бережіть мир, цінуйте життя, це найдорожче!

Ювілейну медаль Президента України Олександр Мамай вручив ветерану Другої світової війни Віталію Волкову.
Висловив щирі слова подяки присутнім міський голова Олександр Мамай:
– 9 Травня – свято, яке буде завжди незмінним і дорогим для кожного українця! Ми низько схиляємо голови в скорботі за тими, хто залишився на полях бою. Розділяємо біль втрат за ветеранами, які пішли у вічність у післявоєнні роки. Ми бережемо і продовжуватимемо берегти пам'ять про них, зберігаючи їхні медалі, старі фотографії, листи з фронту. Дорогі ветерани! Спасибі вам за життя, за врятовану і відбудовану країну! Спасибі за збережені покоління!

З нагоди Дня пам'яті та примирення, 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні міський голова нагородив грамотами й подяками учасників бойових дій. Особливу нагороду – ювілейну медаль Президента України – Олександр Мамай вручив ветерану Другої світової війни Віталію Волкову.

Святковий настрій присутнім створювали кращі творчі колективи міста. Для сивочолих ветеранів лунали зі сцени і пісні їхньої молодості. Такі знайомі і не раз переспівані – ті, які вселяли віру в перемогу, додавали сили перед боєм.

Традиційно після урочистостей почесних гостей запросили на святковий обід.
за матеріалами прес-служби Полтавської міської ради, 11.05.2017, 12:12497
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
<травень