25 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

У Полтаві визначили Принців та Принцес Країни


Не може і не повинно бути кризи у вихованні дітей і в стосунках з ними, як зі своїми, так і з тими, яких тобі довірили.

Ми, по-перше, як відповідальні батьки, а по-друге, як керівники Національного конкурсу краси і талантів «Принц і Принцеса Країни» з усією відповідальністю й авторитетністю заявляємо, що щоденні зусилля всього нашого творчого і педагогічного колективу спрямовані на те, щоб навіть у період соціальних катаклізмів, політичної кризи, плутанини наші діти – майбутнє нашої країни –могли творчо розвиватися, плідно виступати, вдосконалюватися і радіти тому, що відбувається.

І як результат – 8 травня на сцену Полтавського обласного академічного музично-драматичного театру ім.М.В.Гоголя вийшли 40 учасників Національного конкурсу краси і талантів «Принц і Принцеса Країни-2017». Красуні і розумниці з'їхалися з різних куточків України – Києва, Дніпра, Мелітополя, Луцька, Олександрії, Нікополя, Житомира. Учасниці привезли національні костюми своїх регіонів, показували колекції дитячого одягу від магазину Gloria Jeans, зарядили всіх запалом і спортивною енергією від Fit Curves.

Оцінювало учасників конкурсу професійне і справедливе журі, до складу якого увійшли президент асоціації дитячої моди України Ірина Ярмак, редактор газети «Полтавський вісник» Лариса Семеняга, директор компанії «Нова пошта» Інна Поперешнюк, засновник інформаційної групи «Жовта газета» Вік-тор Чубенко, президент творчого громадського об'єднання «Гілея» Світлана Гогохія, заслужений працівник освіти України, художній керівник народного художнього колективу ансамблю танцю «Барвінок» Тетяна Безгрєшнова, співавтор та режисер телепроекту на телеканалі «Лтава» «Хто затанцював» Катерина Шаповал, директор модельної агенції «Марго» Марина Меллін, дизайнер, власниця українського бренду жіночого одягу VORONIANSKA Анна Воронянська, директор туристичної кампанії «Мармелад» Марина Ландарь, власник флористичного сервісу «Miks Flora», переможниця конкурсу «Принцеса Країни» Ярослава Костєнкова та реппер з хіп-хоп команди «Принципова Зміна» Павло Журавльов.

Об'єктивно настрій усіх без винятку членів журі забезпечує конкурсу чесний і відкритий результат, на який можуть розраховувати діти і їхні батьки.

А підтримати і надихнути учасників конкурсу на сцені допомагало дитяче журі, у яке організатори конкурсу запросили переможниць попередніх років: Єву Бєлярську, Уляну Сафонову, Ангеліну Майданович, Злату Петрову, Валерію Буряк, Арсена Магегу, Наталю Баландіну, Христину Відавську, Анастасію Селезньову, Марину Шикаренко та Руслану Василенко. Вони вибирали переможця від свого імені в номінації гран-прі.

А ще в рамках конкурсу на сцені театру відбувалося вручення нагород і дипломів на регіональному рівні міжнародного фестивалю «Скарби нації», основні заходи якого відбулися 23–25 квітня і залучили до лав конкурсантів більш ніж 600 чоловік з 32 творчих колективів, які показали свій талант у вокалі, хореографії, акторській майстерності.

У фіналі Принцесами Країни стали – Вероніка Штефан (Дніпро), Марта Ширіпова (Полтава), Поліна Кім (Дніпро), Вероніка Сластяннікова (Харків). Титул Принца Країни дістався Артуру Акіменку (Полтава) та Марку Петруку (Чортків). Титул Принцеса Полтави вибороли Емма Вахідова (Полтава), Олександра Шепель (Полтава) та Аліна Терещенко.

Так само журі та глядачі в залі виділили власниць гран-прі: Амину Возіян (Олександрія), Аліну Тимофєєву (Олександрія), Дарину Короленко (Полтава), Софію Воскобойнік (Полтава), Анастасію Безушко (Київ); Марію Дубенко – вибір дитячого журі.

«Принц та Принцеса Країни» – конкурс, який вражає своєю щирою любов'ю до дітей. Кожен, хто хоч раз долучився до цього свята краси і талантів, ніколи не забуде душевної, затишної і дружньої атмосфери, яка тут витає!

Світлана Іващук
Іван Мольченко, 11.05.2017, 13:261296
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень