10 грудня 2018 • № 49 (1533)

І «Ворскла» перемогла, і Шахтар» став чемпіоном

5 травня в Луцьку на стадіоні «Авангард» у матчі 28 туру ворскляни зустрічался з місцевою «Волинню». Гості досить активно вступили в гру, одразу ж показавши своє бажання шукати щастя в атаці. Однак перший небезпечний момент створили футболісти Віталія Кварцяного. Удар з-під поперечки витягнув Шуст. Полтавці відповіли двома кутовими. Після розіграшу другого Ребенок виконав подачу на дальню штангу, де на м'яч чатував дует нападників. Політ м'яча перервав у високому стрибку воротар лучан. Своїми гострими передачами після проходів двічі загострював ситуацію Мякушко – оборона блокувала. На 19-й хвилині десятка ворсклян високо навісив, та до цього м'яча зумів дотягнутися лише Неділько. Своєю настирністю нападник «Ворскли» досяг успіху на 24-й хвилині. Одарюк з правого флангу подав на дальню стійку, а там Мякушко в дотик піймав на протиході воротаря – 0:1.

Автор переможного гола Сергій Мякушко.
На 27-й хвилині штрафний з далекої відстані пробив Хльобас: сильно, але трішки не точно, поряд із лівою штангою. Через кілька хвилин, пробиваючи з-під оборонця, усе той же Хльобас міг забивати, та максимум, що з цього епізоду вдалося витиснути, – кутовий.

На останній хвилині Роман Никитюк збив на вході в штрафний майданчик Хльобаса, але після розіграшу якимось дивом воротар виручив «Волинь» після удару впритул Мякушка.

Після перерви команди розпочали гру на зустрічних курсах, де полтавці змогли знайти свій шанс доволі швидко, та Мякушко забивав із положення поза грою. За 15 хвилин уже «Волинь» мала б забити, проте спочатку врятував Шуст, а на добиванні за гостей зіграла стійка.

До речі, за хвилину до завершення гри тренерський штаб «Ворскли» дав дебютувати у вищому ешелоні вітчизняного футболу півзахисникові Сергію Косовському, сину легендарного київського динамівця.

Фінальний свисток арбітра зафіксував виїзну перемогу біло-зелених.

Прес-служба ФК «Ворскла»

Інші матчі 28 туру Ліги Парі-Матч принесли такі результати: «Олімпік» – «Чорноморець» 1:0, «Динамо» – «Олександрія» – 6:0, «Шахтар» –
«Зоря» – 3:2. Таким чином донеччани достроково стали чемпіонами України (уже вдесяте)! У «нижній шістці» «Сталь» переграла «Карпати» – 2:1, а «Зірка» «Дніпро» – 1:1.

У неділю, 14 травня, на стадіоні «Ворскла» ім.О.Бутовського команда Василя Сачка прийматиме кропивницьку «Зірку», з якою вже зустрічалася в Полтаві 18 березня (0:0).