15 липня 2019 • № 28 (1564)
Rss  

Фестиваль талантів «Мамина сорочка» набув міжнародного статусу

Торік у Полтаві за ініціативи заслуженої артистки України, засновника творчого центру Наталії Май, сприяння благодійного фонду розвитку культури та підтримки обдарованих дітей і молоді «Горлиця» та під патронатом міського голови Полтави Олександра Мамая відбувся перший всеукраїнський фестиваль дитячо-юнацької творчості «Мамина сорочка». Цього року фестиваль став телевізійним та міжнародним.

Протягом трьох конкурсних днів уся Україна могла спостерігати за телетрансляціями виступів юних артистів. А вже 14 травня у ПД «Листопад» відбувся феєричний гала-концерт за участі найяскравіших учасників, де кращі конкурсанти отримали свої нагороди.

Цього року фестиваль не мав обмежень у віці. Узяти участь мали змогу діти, молодь, професіонали та аматори. Змагалися учасники у семи номінаціях: вокал, хореографія, інструментальний жанр, реп, оригінальний жанр (театр, художнє читання, цирк, модельні агенції), дебют та авторська пісня. Також у рамках фестивалю реалізовується благодійний проект «Мамина сорочка» для дітей з обмеженими можливостями та таких, що залишилися без батьківського піклування. На думку організаторів, це сприяє процесу соціальної реабілітації дітей, допомагає виявити талант та розвинути їхні творчі можливості.

Під час гала-концерту учасники Міжнародного телевізійного фестивалю «Мамина сорочка» демонстрували високий рівень підготовки. І не дивно, адже критерії оцінювання конкурсних номерів у професійного журі були також високі. Цього року до складу компетентного журі конкурсу ввійшли: заслужена артистка України, засновник творчого центру, автор, композитор та виконавець Наталія Май; срібний призер телевізійного шоу «Україна має талант», відомий реп-виконавець, засновник першої в Україні дитячої школи репу Артем Лоїк; директор Полтавського музичного училища ім.М.В.Лисенка, заслужений працівник культури України Микола Демченко; керівник приватної школи народного танцю «Променад» (м. Миргород), керівник театру музики і танцю «Викрутаси», учасник телевізійного шоу на каналі «1+1» «Танцюю для тебе» Андрій Матвієнко; хореограф та засновник колективу «Танцювальна сім'я «Спіріт» Ірина Ніколаєва.

Хоч фестиваль ще доволі молодий, але серед переможців та учасників цього конкурсу вже є студенти Полтавського музичного училища ім.М.В.Лисенка. Директор училища Микола Демченко зізнався, що справді придивляється до учасників як до своїх майбутніх студентів.

– Мені дуже приємно, що вже вдруге я стаю свідком такого потужного мистецького заходу, у якому взяли участь сотні дітей. Кожен конкурсант щирий, природний і несе надзвичайно світлу енергетику. Велику насолоду отримую, спостерігаючи за талантами нашої Полтавщини та інших міст України. Фестиваль «Мамина сорочка» набуває нового розмаху, привертає все більше уваги. Для багатьох він стане справжнім кроком до зірок, до нових здобутків на великій сцені. Ну а я як директор додам, що двері нашого закладу завжди відчинені для тих, хто не уявляє свого життя без пісні чи інструмента.

Фінальний день фестивалю «Мамина сорочка» збігся зі святкуванням Міжнародного дня матері, тож міський голова привітав усіх присутніх у залі жінок із цим днем:
– У світлий День матері я бажаю всім жінкам, теперішнім та майбутнім мамам, щоб у їхніх домівках завжди лунав дитячий сміх, адже щасливі діти – це наша найголовніша мета. Особливі слова подяки висловлюю прекрасній жінці Наталії Май, яка ініціювала цей захід рік тому. Будьте щасливі, будьте прекрасні та завжди бережіть себе!

На урочистій церемонії нагородження всі учасники отримали подарунки: солодкі презенти, іграшки, дипломи та статуетки. А кращі з кращих, за рішенням журі, одержали подарунки від Наталії Май – запис пісні у професійній студії. Олександр Мамай також підготував особливий презент: володарка гран-прі, маленька співачка з Гадяча Олеся Шаповал отримала від міського голови сертифікат на новий спортивний велосипед.

Організатори й учасники Міжнародного телевізійного фестивалю «Мамина сорочка» вірять, що конкурс і надалі буде набирати все більших обертів і продовжить прославляти талановитий полтавський край.


Вікторія Білокінь, 18.05.2017, 11:272374
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень